Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

w ogole nie bedziemy informowac o przesylkach kiedy nadamy , paczki z 10 i od tamtego dnia lada moment zostana nadane i cala reszta idzie na bierzaco.
ONE AND ONLY

Status:
KillSugar
Szczur
Newbie
Posty: 37
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 5

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: KillSugar » 6 lata temu

Jednego maila napisałem jak prosiłeś kiedy nie będzie info o wysyłce. Jednego jedynego. A teraz mówisz, że olewasz. Słabo. Teraz się boję, że moja będzie przeoczona w tym natłoku który masz, a się fajnej rangi u Ciebie na stronie nawet dorobiłem :-(

Status:
wrzosioo
Szczur
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: wrzosioo » 6 lata temu

Czyli na tego maila ktory mial byc dostepny od jutra nie pisac tylko czekac na paczke? :)

Status:
fejkenq
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: fejkenq » 6 lata temu

gdzie oaczka z 3 tego miecha predator? pisze maile i nic

Status:
Fentar0_
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Fentar0_ » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
w ogole nie bedziemy informowac o przesylkach kiedy nadamy , paczki z 10 i od tamtego dnia lada moment zostana nadane i cala reszta idzie na bierzaco.
:clap: Oby wam się udało wysłać moją paczkę, bo juz się troszku naczekałem... :problem:
Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą
I dokąd prowadzi, czy sam siebie zgładzisz
Jedno życie masz, odstaw to przez co tracisz

Status:
kris
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 27

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kris » 6 lata temu

kolejne kłamstwo ulotnią się zaraz a paczek nie zobaczycie mowie wam heh mowi ze paczki ida na bieżąco a otrzymal ktoś w ogole pake?

Status:
artur0507
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: artur0507 » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
w ogole nie bedziemy informowac o przesylkach kiedy nadamy , paczki z 10 i od tamtego dnia lada moment zostana nadane i cala reszta idzie na bierzaco.
A gdzie moja paczka z konca sierpnia?Juz 3terminy ktore podałeś ma @ mialem i nic!

Status:
m4steryt
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: m4steryt » 6 lata temu

Predi a paczki zamowione i oplacone w zeszlym miesiacu kiedy?

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
A i jeszcze jedno , do konca miesiaca jestesmy na forum pozniej bedzie tylko banner a dzial bedzie zamkniety . bedziecie musieli sobie otworzyc swoj dzial jakis w sklepy bo to jak tutaj informacje sa przekazywane ... jest niebezpieczne...
predatorRC, na prawdę myślisz, że jak ten dział zniknie, a powstanie dział o Twoim sklepie w dziale "dopalacze sklepy" To tam będzie bezpieczniej i nie będzie przekazywanych niebezpiecznych informacji?? To jak znikniesz, to dopiero zobaczysz jaki tam się burdel zrobi! Jeżeli nie będzie żadnego moderatora to będą tam takie brednie wypisywane od Twoich przeciwników i naganiaczy innych sklepów, ze nikt tego nie ogarnie. Zostaw tu dział, a dwóch lub trzech moderatorów, powinno poradzić sobie z tym całym hejtem
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Freeday
Ssak
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Freeday » 6 lata temu

Paczka doleciała później zdam relacje z testów :D

Status:
limak0007
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: limak0007 » 6 lata temu

Predator. przepadl mi ten rabat na 150 zl, w zwiazku z anulowaniem przesylek pobraniowych. jest jakas szansa na odzyskanie go? bo z kasa ostatnio slabo, wiec kazdy rabat by sie przydal. napisalem meila ale skoro masz w dupie to nie za bardzo jest jak sie dogadac. ogolnie chujowo, skoro sa ludzie co pisza normalnie po 1 meila i czekaja na odp, a jakis pedal pisze po 100. tak wrzucac wszystkich do jednego worka.... to taki ogolny brak szacunku dla klienta, a to my dajemy wam zarobic hajs i to dosc spory pewnie, jak to w tej branzy. moze po prostu zlewaj takich typow a tych spokojnycgh "nagradzaj" rozmowa(ja pierdole)

Status:
Prezydent
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 406

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Prezydent » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Mam takie same odczucia . Od momentu kiedy mocno zmniejszyĺa się konkurencja predator wypiął się na nas niestety . Arogancja poprzez nadmiar klientów . Mój rabat totalnie olali mimo że zamówienie zostało zrealizowane . Kilkukrotne przypominanie przy kolejnych zamówieniach nic nie pomogło. Ale nic ok kij z rabatem Po prostu daje do zrozumienia że powinniśmy się cieszyć że w ogóle wysyła jakby to były dary z caritasu. Zobaczcie jak szybko człowiek się zmienia . Pół roku temu każda pomyłka każde zażalenie było momentalnie załatwiane. Maile odpisywane a teraz ? Napisz 5 maili to wypierdalasz z interesu. Jak się zapytałem o przesyłki to praktycznie zostałem wyśmiany .i co z tego że klient z najwyższym możliwym statusem. Jesteśmy teraz podludźmi a oni królami. Poczekajcie niech się uspokoi i pojawi kilku nowych sprzedawców. Zobaczycie jak wtedy zmieni się szybko podejście do klienta. Szkoda że właśnie w takich momentach wychodzi całe ego . Szkoda że nie weźmie pod uwagę tego że pieniądze które wysyĺamy są często bardzo ciężko zarobione . Wysyĺasz i nie wiesz w ogóle czy i kiedy dostaniesz i to jeszcze źle ... może tak spròbujemy odwrotnie najpierw prześlesz zamówienie a my klienci prześlemy kasę jak stwierdzimy czy towar jest git . Poszedł byś Predziu na takie coś ? Pewnie że nie . To wyobraź sobie czy my teraz cały czas jesteśmy po tej drugiej stronie . Rozumiem wszystko ale złościć się że ludzie piszą maile ? Kiedyś o to prosiłeś i w godzinę odpisywałeś. Mam nadzieję że postarasz się chociaż nas zrozumieć. Bo kompletnie nie wiemy czy czekać czy pisać czy zamówienie wyszło czy anulowane. Nic kompletnie . Jedno wielkie zamieszanie. Wystarczy konkret , mail dostaniesz między tym a tym. A nie ja dostaję info że wszystko ok paka wyszła, idzie niby miesiąc a teraz odpowiedź że najlepiej anuluj zamówienia bo pobrań już nie ma. Tylko jak anuluj jak niby wyszły tygodnie temu ? Bardzo cię predziu szanowałem , bronilem podczas nagonki na ciebie . Jest mi po prostu przykro.

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 6 lata temu

Prezydent, zgadzam się z Tobą kompletnie. Pred zaczął już mocno przesadzać z wypowiedziami i z traktowaniem z góry klientów. Jestem tym, który u niego zamawiał już kilkakrotnie i podkreślam, zawsze byłem zadowolony z jakości i przesyłki, ale teraz traktuje wszystkich, jakbyśmy to my byli dla niego, a nie on dla nas. Nie podoba mi się to.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Rathy
Psychonauta
Awatar użytkownika
Dulcynea
Posty: 554
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 353

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rathy » 6 lata temu

tylko, że takie "aż się uspokoi" może nigdy nie nadejść - cmc to jeden z najpopularniejszych rc i jest nielegalny - czemu miałyby pojawić się nowe sklepy w clearnecie? wszystko co działa unika nielegalnych produktów, jedynie pred jest hmm... brawurowy, odważny, głupi wręcz, że daje nam w ogóle opcje po banie bez pitolenia się w darknetach. nie wiem czy to taki klimat ale równie dobrze mogłabym sobie postawić stronę www "sprzedam heoine" :D bo w świetle prawa teraz to wszystko jeden syf. jesteśmy wygodni, przyzwyczajeni do łatwego dostępu i pred na takich ludziach stara sie wyciągnąć ile sie da. jak już tak sobie rozmyslamy i podsumowujemy to przypominam, ze obecny stan rzeczy nie bedzie trwac wiecznie.

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 89

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Trefemmski » 6 lata temu

Przecież jak zniknie ten dział, a powstanie nowy w dziale sklepy to dopiero się cyrk zacznie. Takiw dwa zglodniale wilki KOGUT czy KONI wykańcza Twój sklep, a nie wspomnę już o gościach z pytaniami "zamówione 100g przez pocztę Polska, pieniądze przelane 10.12.2018 o godzinie 18:00, a przesyłki nie ma". Nie wiem czy to będzie dobry plan, a moderacja na tym forum chyba nie siedzi 24h, choć nie wiem bo rzadko tu wchodzę.

Prezes ma rację, jakby tak V postawili się czasami w sytuacji klientów, ale spójrz na to z drugiej strony, jak Ty byś się postawił w sytuacji V mając świadomość tego że psy czekają tylko na jakiś błąd. Chociaż klientów powinno się traktować z szacunkiem, jeżeli drugą osobą tez tak robi.

Status:
mastermenify
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 31

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mastermenify » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
w ogole nie bedziemy informowac o przesylkach kiedy nadamy , paczki z 10 i od tamtego dnia lada moment zostana nadane i cala reszta idzie na bierzaco.
A paczki z 1 i 5 ?