Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Tracer
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 211
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 25

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tracer » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

sam już nie wiem. niby nadane a jak człowiek spr po nr to siedzi dalej tam gdzie siedziała. dziwna sytuacja, dni uciekają, nic się nie zmienia.czekam na odp od kosmity

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Tracer pisze:
5 lata temu
sam już nie wiem. niby nadane a jak człowiek spr po nr to siedzi dalej tam gdzie siedziała. dziwna sytuacja, dni uciekają, nic się nie zmienia.czekam na odp od kosmity

Spokojnie, ja mam info z dwóch radarów, że rakiety lecą :)))
Predator pomału je wystrzeliwuje :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Tracer
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 211
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 25

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tracer » 5 lata temu

wiem ze lataja. tylko z jakiego powodu status u kuriera się nie zmienia. mam cicha nadzieje ze jest to zawias u nich na stronie ale na taka skale? chodzi o dni

Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kwasnypapier » 5 lata temu

Widzę że sporo ludzi ma nieścisłości w zamówieniach a dodatkowo piszą że już dogadane i leci do nich reship.
W poniedziałek przekazałem maila ze zdjęciem na kompletne pomylenie zamówienia, pakujący musiał się jebnac i zamienić jedno z drugim, jako odpowiedź dostałem by poczekać bo poszlo zapytanie do działu pakującego, miałem poczekać jeden dzień a tu dwa dni bez odpowiedzi.
Liczę na tą renomę Predzia w kwestii rozwiązywania problemów więc cały czas oczekuję odpowiedzi tu lub mailowo.

Status:
Kamil13101
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Kamil13101 » 5 lata temu

U mnie status zmieniony w pon a dalej brak numeru paki podobno do dziś każdy miał dostać liczyłem że może dziś bd paczka a tak to nic nie wiadomo.

Status:
drjeremy
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 279
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 63

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: drjeremy » 5 lata temu

predatorRC,
Status of Rocket changed long time ago but still no Tracing
Is it ok and normal just wait or is a failure thats why i did not see the download process :shifty:

Status:
Czysty Odbyt
Dyletant
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Czysty Odbyt » 5 lata temu

siemanko. zleciłem i opłaciłem gołąbka jeszcze przed przerwą (kwiecień), ziomek od maila pisał żeby zlecić nowego na podobną kwote i wysłać mu, bo stary track nie ruszy. mija tydzień i cisza, a ten legend kusi aż gardziel ściska :twisted:

Status:
kej
Dopaminator
Awatar użytkownika
Serce Roju
Posty: 1204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 538

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kej » 5 lata temu

kwasnypapier pisze:
5 lata temu
Liczę na tą renomę Predzia w kwestii rozwiązywania problemów więc cały czas oczekuję odpowiedzi tu lub mailowo.
jestem tego samego zdania i o takim samym stanowisku.
zamowilem 1 paczke, potem zamowilem druga zeby odzyskac to czego brakowalo w pierwszej, potem zamowilem trzecia, zeby odzyskac to czego nie bylo w PIERWSZEJ I DRUGIEJ. od wczoraj poludnia czekam na cynk od preda jakie zajmie stanowisko w tej sprawie, i czy dotrzyma slowa ktore mi dal tydzien temu w razie sytuacji jaka wlasnie miala miejsce.

Status:
tonielogin
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: tonielogin » 5 lata temu

O co chodzi z tymi numerami paczek co stoja w miejscu. *********

Status:
Smith8686
Szczur
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Smith8686 » 5 lata temu

A ja wciąż czekam na gołębia z początku maja ....

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

tonielogin, zawsze tak było, że pred wysyła etapami paki, a nie na hura wszystkie.
Od info że wysłane, mija pare dni.
Zauważyłem że paki lecą etapami, paki się ruszają dla każdego w innym dniu. Poczekajmy spokojnie na wypowiedź predatorRC,
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
tonielogin
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: tonielogin » 5 lata temu

josiek pisze:
5 lata temu
tonielogin, zawsze tak było, że pred wysyła etapami paki, a nie na hura wszystkie.
Od info że wysłane, mija pare dni.
Zauważyłem że paki lecą etapami, paki się ruszają dla każdego w innym dniu. Poczekajmy spokojnie na wypowiedź predatorRC,
Ale chodzi mi to że dostałam już ******* miejscu i nie rozumiem właśnie dlaczego i na jakiej zasadzie to funkcjonuje. Myślałam że jeżeli podaja paczke do przewoźnika i ma ona już nadane jakieś numery to oznacza że już leci

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

tonielogin,
niestety to tak nie działa :( zawsze nr paki, potem lot itp itp, tym razem są opóźnienia masakryczne :(((
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Siema,

ktokolwiek miał jakieś braki , prosze się zgłosić na maila wszystko zostanie wyprostowane .
przepraszamy musieliśmy się pozbierać po tym wszystkim co nam się przytrafiło jakis czas temu , wprowadzamy wiele zmian odnośnie funkcjonowania etc.

od przyszłego tyg wszystko powinno wracać do normy i nie powinniśmy mieć podobnych zaległości.

Pozdrawiamy Serdecznie.

Hi,

whoever had any shortcomings, please contact us and e-mail , everything will be fixed.
We are sorry we had to getu up after everything that happened to us some time ago, we introduce many changes regarding the functioning, etc.

from the next week, everything should return to normal status and we should not have similar backlogs,problems.

Greetings.
ONE AND ONLY

Status:
Kamil13101
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Kamil13101 » 5 lata temu

predatorRC, Liczymy że dziś wszyscy dostaną zaległe tracki do paczek miały być do dzisiaj.

Status:
Splash
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 88

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Splash » 5 lata temu

predatorRC, Liczymy na cb , ONE AND ONLY :E