RC opiods

Inne odczynniki chemiczne niepasujące do powyższych grup.
Status:
Mefedron90
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 427
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 81

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Mefedron90 » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

No tak nie wspominając o tym, że takie coś łatwo przedawkować i mieć zapaść oddechową...

Status:
Enchi
Odkurzacz
Awatar użytkownika
EnchiM
Posty: 686
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 812

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Enchi » 1 rok temu

Mefedron90 pisze:
1 rok temu
No tak nie wspominając o tym, że takie coś łatwo przedawkować i mieć zapaść oddechową...
No dla niektórych to jest sposób na samobója, tzw. golden shoot.
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Milakobieta
Ssak
Newbie
Posty: 47
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Milakobieta » 1 rok temu

Ja niestety jestem uzależniona od tramalu i niewiem jak z tym skończyć jak zmniejszyć dawki poprostu straszne

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Milakobieta pisze:
1 rok temu
Ja niestety jestem uzależniona od tramalu i niewiem jak z tym skończyć jak zmniejszyć dawki poprostu straszne
Jeśli sama nie potrafisz, to potrzebujesz pomocy z zewnątrz

Status:
Carlosso
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 17

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Carlosso » 1 rok temu

Nie tykam tego nawet.

Status:
m3xir
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 86

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: m3xir » 1 rok temu

mbside pisze:
1 rok temu
Milakobieta pisze:
1 rok temu
Ja niestety jestem uzależniona od tramalu i niewiem jak z tym skończyć jak zmniejszyć dawki poprostu straszne
Jeśli sama nie potrafisz, to potrzebujesz pomocy z zewnątrz
Potwierdzam, w monarze pomogą Ci za darmo.

Status:
Ambasador95
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 288
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Ambasador95 » 1 rok temu

Kiedys chcialem kumpla odstawic do monar to normalnie nie mieli terminow, kumacie taka sytuacje? :D

Status:
malyksiaze
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 400
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 78

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: malyksiaze » 1 rok temu

Ale oni Ci wtedy wyszykuja gdzie sa wolne miejsca lub ewentualnie podrzucaja jakas inna miejscowe

Status:
takBOnie
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 92

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: takBOnie » 1 rok temu

Ambasador95 pisze:
1 rok temu
Kiedys chcialem kumpla odstawic do monar to normalnie nie mieli terminow, kumacie taka sytuacje? :D
Ale po co kogoś na siłę uszczęśliwiać mordo? Jakby chciał to by sam poszedł.

Status:
Lijj
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Lijj
Posty: 299
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Lijj » 11 mies. temu

Byki opio to syf 👊

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 11 mies. temu

Lijj pisze:
11 mies. temu
Byki opio to syf 👊
Wiemy. Ave Maryja skurwysyny zawsze pod sprzętem

Status:
OkoSaurona
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 24

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: OkoSaurona » 11 mies. temu

takBOnie pisze:
1 rok temu
Ambasador95 pisze:
1 rok temu
Kiedys chcialem kumpla odstawic do monar to normalnie nie mieli terminow, kumacie taka sytuacje? :D
Ale po co kogoś na siłę uszczęśliwiać mordo? Jakby chciał to by sam poszedł.
Może nie chciał patrzeć jak mu się kolega stacza?

Status:
FranioZOpla
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 2

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: FranioZOpla » 11 mies. temu

Opio zabrało mi niejednego kumpla, wara od tego kumple i kumpele :(

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 495
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 11 mies. temu

Nie chce mi się nawet wszczynać dyskusji. To coś jakby wszystkie barbiturany były nadal dostępne, to nagle wszyscy jechaliby po nich. Wszystko z głową, a jak ktoś jej nie ma to niestety. Albo go trzymać od tego z daleka, albo niech się z tym w końcu zmierzy. Wypowiadają się tutaj osoby, które nie miały nigdy opio w krwioobiegu. Ja tymczasem przerobiłem różne opio od tramadolu 1g+ do pochodnych fentanylu walonych na oko i w porównaniu do innych RC, wyrządziły mi one najmniejszą szkodę. Tylko uzależnienie psychiczne jest kosmiczne, jeśli coś naprawdę robi robotę. Wtedy pojawia się problem.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4961
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3130

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 11 mies. temu

Xeno pisze:
11 mies. temu
Wypowiadają się tutaj osoby, które nie miały nigdy opio w krwioobiegu.
Urzekła mnie twoja historia do tego stopnia, że postanowiłam napisać że to właśnie w moim krwioobiegu swojego czasu było tyle opio, że mniej jest kropelek tramadolu w całej butelce. Wiem co to jest i jak się z tym tańczy, a przede wszystkim jakie są tego konsekwencje. Przygodę z opio zakończyłam na Ulce, bo to był taki syf co zawijał ludzi do śmieciarki jak zwykły autobus komunikacji pasażerów z przystanku ZKMu. Dawkowanie dawkowaniem, ale skręty, psycha i jazdy doprowadzały ludzi do skoków z bloku z 15 piętra. Więc nie pierdol że chodzi tylko o uzależnienie psychiczne... bo i fizyczne. Nie byłeś po prostu w to wjebany jak krecik w rycie w ziemi. Nigdy na forum nie polecałam i nie polecam opio, aczkolwiek dopuszczam ich używanie w celu stricte medycznym - podkreślam MEDYCZNYM wedle zaleceń lekarza - TYLE!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 495
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 11 mies. temu

Gargameli pisze:
11 mies. temu
Więc nie pierdol że chodzi tylko o uzależnienie psychiczne... Nie byłeś po prostu w to wjebany jak krecik w rycie w ziemi.
To prawda. Każdy mój ciąg, nie licząc tramadolu trwał nie dłużej niż tydzień (nie trwałby w ogóle gdyby nie natychmiastowe uzależnienie psychiczne) i nigdy nie poczułem skutków uzależnienia fizycznego. Jedyne w co udało mi się wkopać to właśnie benzo w którym siedzę do dzisiaj, co prawda na jakichś popłuczynach ale jednak. Było na początkowej drodze kilka grand mali w skutek zażywania RC, które przeżyłem. Reszta jak stany lękowe, fobie, bezsenność, brain zapsy, drgawki, poty itd. zdążyłem do tego z czasem przywyknąć. Teraz już właściwie tego nie ma.

Wspomniałbym coś o pochodnych alfy, której co poniektórzy użytkownicy ponoć nie potrafią przestać jarać, a to gówno wciąż lata w niejednej odmianie. Czy to nie = kaftan + psychiatryk? Po sobie wiem, że tacy alfiarze stanowią zagrożenie dla otoczenia i samego siebie.
Gargameli pisze:
1 rok temu
Masz się nią bawić, a nie ona tobą.
Myślę, że to samo przynajmniej do pewnego stopnia można by zastosować do używania opioidów.
Zresztą temat jest raczej zbiorem wspomnień, bo kto ostatnio widział jakieś RC opio? Nie licząc tych usypiaczy słoni od chińczyków.

Widzę, że mimo wszystko tkwię w swojej bańce która mija się z rzeczywistością, bo opioidy dały mi to czego nie dały nigdy żadne ketony, benzo, czy cokolwiek innego. Nigdy też nikogo nie straciłem z tego powodu, więc regularne wpisy typu "yebać opio!" zamiast jakichś zalążków dyskusji trochę mnie dziwią. Jako jednogłośna większość natomiast na pewno macie rację. Wychodzi na to że jestem po prostu niedoświadczony życiowo, więc zamykam głos w tym temacie.