3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by malyksiaze » 1 year ago

Siema. Jak w temacie chcialbym zeby kazdy sie wypowiadal ktore 3cmc jest dla niego najlepsze i dlaczego.
Wedlug mnie najlepszy jest ICE w ChemCentrum. Dzialanie wywazone czyli takie 50\50
Dobrze podnosi libido a splyw jest slabiutki. Zapraszam do dyskusji

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

malyksiaze wrote:
1 year ago
Siema. Jak w temacie chcialbym zeby kazdy sie wypowiadal ktore 3cmc jest dla niego najlepsze i dlaczego.
Wedlug mnie najlepszy jest ICE w ChemCentrum. Dzialanie wywazone czyli takie 50\50
Dobrze podnosi libido a splyw jest slabiutki. Zapraszam do dyskusji
Na rynku jest sporo ciekawych trójek, nawet w chuj dobrych lecz ja również wybieram ChemCentrum i ich ICE. Żadna trójka nie ma do niej podjazdu. No chyba że milky way ale to się przekonam jak doleci rakieta.

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Sporo dobrych trójek jest aktualnie na rynku. Sztos to pojęcie względne i zależne kto czego oczekuje w danym momencie i od stanu m.in neuroprzekaźników :smoke:

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by LadyEM » 1 year ago

Dla mnie zdecydowanie najfajniejsze jest te u Katy, bardzo dobra jakość zresztą widać po kryształkach jakie są ładne i przeźroczyste. W działaniu istne 10/10 a najlepsze jest to że nie gryzie tak mocno noska.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Gieca » 1 year ago

Testowalem wiele sortow i najlepiej wypada te od ChemCentrum, mowa oczywiscie o ICE bo tego nowego MILKY jeszcze nie testowalem. Dobry byl tez MOON ale sie juz skonczyl on tak fajnie mocno euforyczny. No ale jak ktos szuka idealnie zrownowazonej trojeczki to wlasnie jest to ICE.

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 259
Joined: 2 years ago
Reputation: 62

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

Ja polecam 3cmc ICE od Enzochem, książkowe działanie a obecny sort ku mojemu zdziwieniu wgl nie ryje nosa.Oczywiście piecze jak ma chlora przystało ale po przerobieniu kilku gram żadnych ubytków/wżer.Bardzo czysta trójka.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Gieca wrote:
1 year ago
Dobry byl tez MOON
Szkoda, że już go nie ma u ChemCentrum...miał to pierdolnięcie.

Status:
Biget
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 223
Joined: 2 years ago
Reputation: 12

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Biget » 1 year ago

Ja głównie brałem temat od Sanda, swego czasu miał sort rewelacyjny, zaliczył bym go nawet do Top 3. Aktualnie czasy się zmieniły, sklepy bardziej rozwinęły - na tą chwilę 3 cmc tylko i wyłącznie u Katy. 9/10

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Biget,

A dzięki za potwierdzenie bo właśnie 100g chce na święta zawinać.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Gargameli wrote:
1 year ago
Biget,

A dzięki za potwierdzenie bo właśnie 100g chce na święta zawinać.
Twój zajączek będzie w szoku, że taka ilość na święta 😂

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Gargameli » 1 year ago

mbside, Raczej nie wpadnie w panikę bo to normalna ilość do świątecznego stołu. Zresztą wiadomo że lepiej zamówić więcej bo wychodzi taniej. Proste.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.


Status:
Biget
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 223
Joined: 2 years ago
Reputation: 12

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Biget » 1 year ago

Właśnie ostatnio sporo osób chwali trójkę od Enzo, ja tam osobiście jeszcze nic nie brałem, a opinie coraz wyższe zbiera 8-)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by mbside » 1 year ago

Karsten, a trójke orange próbowałeś?

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

3 CMC WHICH ONE IS THE BEST??

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Kilku rodzai się spróbowało z obecnych tematów, ale aktualnie wracam do Katy. Jej trójka działała na mnie najlepiej - chciało się popracować, dało się lecieć całą noc (i pół następnego dnia ;) ) i ciągle było czuć działanie. Dla mnie numer jeden aktualnie, ale muszę jeszcze w luźniejszym terminie spróbować Sandowego i Enzowego, zwłaszcza, że ekonomicznie wychodzą dużo korzystniej. ;)