4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: predatorRC

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Topic author
Posts: 2951
Joined: 7 years ago
Reputation: 2033

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by predatorRC » 5 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* ze sklepu Predator-rc | In this topic, we write opinions and reviews about 4-CMC PPRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* from Predator-rc

Siemanko :thumbup:

99% czystości :thumbup:

Image
ONE AND ONLY

Status:
Vers
Narkotykacz
Vers
Posts: 274
Joined: 7 years ago
Reputation: 95

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Vers » 5 years ago

predatorRC, a na nowy hexen?? :)

Status:
Koneserr
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Koneserr » 5 years ago

Mmm 4cmc dawno temu ostatni raz go oglądałem czy coś się zmieniło na lepsze czy gorsze ? Naszła mnie ochota żeby znowu go trochę pooglądać

Status:
Pidii
Szczur
Newbie
Posts: 32
Joined: 5 years ago
Reputation: 10

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Pidii » 5 years ago

zamowilem odrazu 20 bo wygląd mi przypomniał o starych czasach, Lecz jak dla mnie zwykła 4ka lepsza bo przebiła sort transparentu, Ale i tak warto pobierać ze względu na cene

Status:
abcithc
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 5 years ago
Reputation: 12

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by abcithc » 5 years ago

hahaha, dzięki za info ;)


Status:
kewarr
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kewarr » 5 years ago

Będzie opinia razem ze zdjęciem jak do mnie doleci :) Dopiero nowy batch wszedł na salony, więc próżno takiej szukać.

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Dobra powiem tak, według mnie jest to chyba najlepsza czwórka na rynku, szczury twierdzą to samo.
Wcześniejszy rzut to były wielkie twarde przezroczyste kryształy, zapachu prawie że w ogóle nie było, a spływ był cholerny, działanie zajebiste i bez zwały.
Aktualny sort to bardzo dużo malutkich przezroczystych kryształków, wyglądają tak samo jak pokruszone te wielkie kryształy z wcześniejszego sortu, zapach taki sam, czyli prawie że brak zapachu :E
Spływ tak samo cholery jak był, działanie, według mnie i szczurów delikatnie słabsze niż było to w czerwcu
Ogólnie ocena 8.5/10.
Niby czwórkę powinno ładować się oralnie, ale sniff tutaj też wymiata.
Attachments
transpoarent.jpg
transpoarent.jpg (43.77 KiB)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Koneserr
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Koneserr » 5 years ago

4cmc które bardziej euforyczne White Silver czy delux?

Status:
Norman
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Norman » 5 years ago

Zgadzam sie z kolega wyżej janosik1358, , aktualna 4 to naprawdę dobry towar

Status:
Pidii
Szczur
Newbie
Posts: 32
Joined: 5 years ago
Reputation: 10

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Pidii » 5 years ago

Koneserr wrote:
5 years ago
4cmc które bardziej euforyczne White Silver czy delux?
Testowałem chyba wszystkie i te w kolorze bursztynu robi robote.
A Jak chcesz byc mega zadowolony to wez sobie pomieszaj pol na pol z 3 cmc i bedziesz mial mieszanke idealna.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 538

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kej » 5 years ago

sort aktualny
Image
140mg przyjete oral, po 30min juz czuc pierwsze efekty, sort jak najbardziej aktywny.
oceniam na :thumbup:
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
qwerty12345
Narkotykacz
Newbie
Posts: 330
Joined: 6 years ago
Reputation: 127

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by qwerty12345 » 5 years ago

kej, jakie efekty wystąpiły u ciebie ?

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 538

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kej » 5 years ago

typowe dla 4cmc bym powiedzial, mosc euforia, po dorzutce 150mg wgniata w fotel, caly efekt trwa jakies 2-3h, potem zostaje lekki zmul i taki delikatny nieogar w oczach

Dodano po 27 sekundach:
qwerty123,
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

4-CMC PRIMA SORT TRANSPARENT *NEW BATCH* Predator-rc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Gołąb wylądował.
Sort z tej przesyłki nie testowany, lecz jest to dokładnie to samo, co 2 tygodnie temu, a 2 tygodnie temu wrzuciłem tutaj dokładniejsza opinię(strona wstecz), więc wrzucam tylko fotkę, oraz mogę coś wyskrobać co rzuciło się w oczy.
-Jeden 16 gramowy kamień
-kamienie są miękkie, kruszą się w rękach, sort z czerwca/lipca był mega twardy, szczury młotkami rozbijali.

Szczury twierdzą że git
Attachments
IMG_20190930_125216.jpg
IMG_20190930_125216.jpg (57.64 KiB)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.