Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Zachęcamy do wymiany pomysłów i sugestii mających na celu pomóc w rozwoju forum.
Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

mbside, swojego czasu chodził mi po głowie taki pomysł i do tej pory nie wiem jak by go wdrożyć. ale jest to oczywiście wykonalne... hmm... nawet chyba sama zacznę obserwować userów biorących udział w akcjach samplowych, a potem osobiście zacznę sprawdzać czy recenzja się pojawiła. będzię czas to postaram się zająć pomysłem i wdrożeniem.

oczywiście jak najbardziej jestem zdania, że skoro dostałeś darmoszkę to masz podzielić się opinią... tego wymaga sklep za dane sample, my również takich opinii oczekujemy.

Oczywiście Twoja sugestia jak najbardziej słuszna weszła w życie:
https://dopek.eu//czarna-lista-samplarzy-|-black-list-of-'sample-guys'-t6077p132989.html#p132989
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

mbside, dzięki za sugestie, pomysł z grupą testerów był tu przedstawiany już wiele razy, wiele razy się też do tego odnosiłem i tłumaczyłem dlaczego nie. Natomiast pomysł z czarną listą - jak najbardziej moim zdaniem jest trafiony.
Tylko ja nie jestem na bieżąco co kto i gdzie pisze - także poprosiłem moderatorów aby stworzyli taki temat gdzie będziecie mogli zgłaszać takie przypadki. Następnie po weryfikacji takie osoby będą dodawane na czarną listę, którą vendorzy będą mogli sugerować się przy organizacji kolejnych akcji samplowych.

Temat już jest: https://dopek.eu//czarna-lista-samplarzy-%7C-black-list-of-%27sample-guys%27-t6077p132989.html#p132989
Także tam przenieśmy tą dyskusje i tam piszcie i weryfikujcie takie sprawy.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

Gargameli,
Proponuję zacząć od Doktora Naszego. Tam przecież ostatnia akcja była a recek wszyscy nie dali.

Status:
Krejzol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 195

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 4 lata temu

Mam kilka propozycji.
- Zmienic barwe tla strony glownej dopek.eu z czarnej
na bardziej sympatyczna(np niebieski,zielony).
Radio online z muzyka
-przenosnik do strony z banerem lub wlasne radio.
Otwarcie dostepnosci do wszystkiego dla nowych userow poza moderacja,ale usuwanie konta po 1 miesiacu nieaktywnosci.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 4 lata temu

Osobiście mnie troszke drażni wymiana wiadomość na PM. Za każdym razem trzeba pisać nową wiadomość zamiast pisać w jednej konwersacji. No.. chyba, że czegoś nie ogarniam? :E
by KacprowskY

Status:
Mackbeath
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 418
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 170

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Mackbeath » 4 lata temu

Krejzol, Black colour is good for mě;)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Krejzol, dzięki za sugestię, po kolei:
Krejzol pisze:
4 lata temu
- Zmienic barwe tla strony glownej dopek.eu z czarnej
na bardziej sympatyczna(np niebieski,zielony).
Ciemny jest sympatyczny! ;) To się nie zmieni, nasze forum było, jest i będzie w takim klimacie.
Krejzol pisze:
4 lata temu
Radio online z muzyka
Całkiem niedawno wprowadziliśmy nowy widget z możliwością odsłuchu piosenek stworzonych dla Dopek.eu. Jakbym wprowadził tam dodatkowy widget z jakimś radio to zaraz byłyby sugestie, że ktoś chce inne, a ktoś jeszcze inne - najłatwiej niech każdy sobie w nowej karcie słucha tego co mu najbardziej odpowiada.
Albo w karcie z forum kawałków o dopek.eu! 8-)
Krejzol pisze:
4 lata temu
Otwarcie dostepnosci do wszystkiego dla nowych userow poza moderacja,ale usuwanie konta po 1 miesiacu nieaktywnosci.
Nie wydaje mi się abyś miał chociaż minimalne pojęcie dlaczego tutaj panują takie a nie inne zasady. Wydaje Ci się, że restrykcje są po to, żeby Wam utrudniać życie, czy może dlatego, że gdyby ich nie było to spamerzy, trolle, konkurencja robili by tu burdel, a sklepy spoza forum reklamowałyby się pisząc gdzie popadnie?
Myślisz, że te systemy wzięły się znikąd? Może wg Ciebie zamiast nich prościej będzie znaleźć 20 moderatorów, którzy będą czuwać 24h/7? Zastanów się trochę, sugestii tej nawet nie traktuje poważnie.
KacprowskY pisze:
4 lata temu
Osobiście mnie troszke drażni wymiana wiadomość na PM. Za każdym razem trzeba pisać nową wiadomość zamiast pisać w jednej konwersacji. No.. chyba, że czegoś nie ogarniam? :E
Aby pisać w jednej konwersacji po prostu odpowiedz na otrzymaną wiadomość używając przycisku widocznego z lewej strony na poniższym screenie:
image.png
image.png (1.85 KiB)
Jeżeli przeglądasz forum na PC to te przyciski są widoczne nad każdą PW.
A jeżeli przeglądasz z telefonu przycisk odpowiedzi znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu, wygląda tak samo, z tą różnicą, że jest troszkę większy i podąża za suwakiem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Krejzol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 195

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 4 lata temu

Moze nowy konkurs za aktywnosc.Niekoniecznie z tak duzymi nagrodami i dlugoscia.Miesieczny konkurs z 1/3 nagrod wczesniejszych a pisacze sie rozmnoza. TO W sumie to zawsze jakas promocja sklepu/REKLAMA.Pamietam ze kiedys rozowe forum brylowalo na salonach za czasow innego prawa (moze 3 lata wstecz) a te sie rozwijalo.Tu na tym forum zawsze byly jasne i uczciwe zasady.Konkursy uczciwe(nie to co na rozowym gdzie jawnie oszukiwali-czasem ktos sie napocil i wykonal kawal dobrej roboty a odszedl z kwitkiem bo mial w adminie czy mod wroga,za glupi komentarz)A teraz te forum jest bardziej aktywne i lubiane i ma wiecej sklepow aktywnych.Czasy sie zmieniaja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Status:
p4tt4y4
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 24

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: p4tt4y4 » 4 lata temu

Hej,

przyznaje, że ciężko przejżeć cały wątek w jedno posiedzenie, więc nie wiem czy były propozycje tego typu.

Podejrzewam, że jest sporo osób podobnych do mnie, która nie lubi pisać "na siłe", za to jest "czytaczem" + jest w miare ogarnięty (może nie ma zaufania by pozwalać mu na pisanie postów bez akceptacji, ale już pokazał, że nie jest całkowitym newbie).
Bardzo szanuje nieopisaną drogę do bycia userem bo tutaj głównie chodzi o zaufanie, a nie liczbę postów czy wchodzeniu komuś w dupę.

Ale:
Miałem kilka razy potrzebe odezwania się na priv do bardziej doświadczonych userów (bez pisania na forum choćby ze względu na ogólne zasady bezpieczeństwa związane z pytaniem; albo odpisania na wiadomość, gdy ktoś już odezwał sie pierwszy).

Dlatego proponuje coś pomiędzy newbie a user.
Ktoś kto ma ograniczona możliwość pisania wiadomości prywatnych (np jedna na tydzień) czy możliwość odpowiedzi na wiadomość gdy już ktoś rozpocznie prywatną konwersacje.
Ostatecznie taka wysłana wiadomość także może być poddana moderacji bądź innym ograniczeniom: to już do oceny moderatorów.

Pozdrawiam

Status:
Odkurzacz2000
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 57
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 20

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Odkurzacz2000 » 4 lata temu

Osobny czat dla użytkowników z rangą "Newbie" byłaby fajnym dodatkiem. Już kilkukrotnie złapałem się na tym, że czytam czat i odruchowo chce coś napisać a tu 🙃.

Może jakiś dział "szybkiego reagowania" np. Ludzie z odpowiednim stażem i wiedzą mogli czasem pomóc tym co przedobrzyli i nie wiedzą co ze sobą zrobić a tak ktoś by takiego delikwenta uspokoił, wytłumaczył, że owy bad trip dzieje się tylko w głowie i relaksując się uśmiechając i wyobrażaniem sobie czegoś przyjemnego( np. Jakieś góry albo ocean).

Ogólnie skąd ten pomysł?
Mimo iż uważam się za dość mocno obcykowanego w stymulantach i euforykach to zachciało mi się lotu z 1p lsd blotter x2 do tego 3mmc tak w połowie fazy co odziwo podbiło działanie bloterka to pod koniec dałem hexa co by się pobudzić i ten trip był jednym ze wspanialszych jakich doznałem mega euforia + lekki nie ogar no i te pięknie falujące firany....
Ale żeby nie było za kolorowo to 2 podejście z tym samym zestawem objawiło bardzo niepokojącym bad tripem do tego stopnia, że wydawało mi się że mam jakiś wylew w żołądku plus jakby mi coś pod skórą pełzało.
Jako, że lsd już nie raz jadłem to cały czas mówiłem w myślach "wszystko będzie git- to Ty kontrolujesz fazę a nie ona Ciebie" i właśnie wyobrażenia typu jestem na majorce, słońce świeci i jest pięknie, udało mi się pomału badtripa zamienić w miarę przyjemnego.

Ale pierwsza myśl jaka mnie naszła z poczuciem wylewu itp. No umieram kuźwa. Potem ogarnąłem, że były to wzdęcia z nadmiaru gazu z napoju a pełzający robak był przepływem krwi po organizmie.

Chyba się rozgadałem nieco. Ale może komuś pomoże albo i nawet wątek a forum by mógł powstać. Pozdro!

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 249

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: kulka » 4 lata temu

Witam kiedyś przeglądałem forum na PC a teraz na smartfonie i irytujące jest to jak znaczną część ekranu zajmuje mi pasek z ważnymi informacjami i szybką odpowiedzią... I do tego włączona klawiatura ekranowa. Korzystanie z forum na smartfonie jest nieco bardziej trudniejsze. Pozdrawiam twórców i dzięki za Waszą pracę👍😀

Status:
Elvis
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 6

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Elvis » 4 lata temu

kulka pisze:
4 lata temu
Witam kiedyś przeglądałem forum na PC a teraz na smartfonie i irytujące jest to jak znaczną część ekranu zajmuje mi pasek z ważnymi informacjami i szybką odpowiedzią... I do tego włączona klawiatura ekranowa. Korzystanie z forum na smartfonie jest nieco bardziej trudniejsze.
Polecam skorzystać z opcji "wersja na komputer"
Żeby coś przeczytać trzeba przybliżyć ekran ale chyba jest trochę wygodniej :D

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 4 lata temu

kulka, dlatego jest dodany plusik, oraz minusik - po kliknięciu w minusik, ważne informacje schowają się, a po kliknięciu w plusik rozwiną się ponownie.
To dobre dla przypomnienia, przy pisaniu posta, aby nie łamać najważniejszych zasad bezpieczeństwa, oraz regulaminu. ;)
Dobre dla nowych użytkowników, którzy nie oswoili się jeszcze z panującymi zasadami.
Również często korzystam ze smartfona i nie narzekam mówiąc szczerze.
W aktualnej wersji forum jest bardzo przystępnie i przejrzyście wykonane. :D
W kolejnej wersji forum sądzę, że wiele z błędów i niedopatrzeń, odejdzie w zapomnienie, dzięki czemu forum będzie jeszcze lepszym dla Nas miejscem! :D
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Krejzol pisze:
4 lata temu
Moze nowy konkurs za aktywnosc.Niekoniecznie z tak duzymi nagrodami i dlugoscia.Miesieczny konkurs z 1/3 nagrod wczesniejszych a pisacze sie rozmnoza. TO W sumie to zawsze jakas promocja sklepu/REKLAMA.Pamietam ze kiedys rozowe forum brylowalo na salonach za czasow innego prawa (moze 3 lata wstecz) a te sie rozwijalo.Tu na tym forum zawsze byly jasne i uczciwe zasady.Konkursy uczciwe(nie to co na rozowym gdzie jawnie oszukiwali-czasem ktos sie napocil i wykonal kawal dobrej roboty a odszedl z kwitkiem bo mial w adminie czy mod wroga,za glupi komentarz)A teraz te forum jest bardziej aktywne i lubiane i ma wiecej sklepow aktywnych.Czasy sie zmieniaja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dziękuje za miłe słowa, konkurs może nie w najbliższej przyszłości ale za jakiś czas na pewno będziemy organizować!
p4tt4y4 pisze:
4 lata temu
Hej,

przyznaje, że ciężko przejżeć cały wątek w jedno posiedzenie, więc nie wiem czy były propozycje tego typu.

Podejrzewam, że jest sporo osób podobnych do mnie, która nie lubi pisać "na siłe", za to jest "czytaczem" + jest w miare ogarnięty (może nie ma zaufania by pozwalać mu na pisanie postów bez akceptacji, ale już pokazał, że nie jest całkowitym newbie).
Bardzo szanuje nieopisaną drogę do bycia userem bo tutaj głównie chodzi o zaufanie, a nie liczbę postów czy wchodzeniu komuś w dupę.

Ale:
Miałem kilka razy potrzebe odezwania się na priv do bardziej doświadczonych userów (bez pisania na forum choćby ze względu na ogólne zasady bezpieczeństwa związane z pytaniem; albo odpisania na wiadomość, gdy ktoś już odezwał sie pierwszy).

Dlatego proponuje coś pomiędzy newbie a user.
Ktoś kto ma ograniczona możliwość pisania wiadomości prywatnych (np jedna na tydzień) czy możliwość odpowiedzi na wiadomość gdy już ktoś rozpocznie prywatną konwersacje.
Ostatecznie taka wysłana wiadomość także może być poddana moderacji bądź innym ograniczeniom: to już do oceny moderatorów.

Pozdrawiam
Dziękuje za sugestię ale jak już wielokrotnie pisałem - nasz system rang nie wziął się znikąd, sprawdza się świetnie i nie planujemy w nim żadnych zmian.
Natomiast dla każdego ogarniętego gościa, który wykaże się chociaż minimalną aktywnością i nie robi problemów jest ranga user i pełne uprawnienia. ;)
Gratuluje awansu, pamiętaj aby przestrzegać czerwonych zasad widocznych pod polami pisania!
Odkurzacz2000 pisze:
4 lata temu
Osobny czat dla użytkowników z rangą "Newbie" byłaby fajnym dodatkiem. Już kilkukrotnie złapałem się na tym, że czytam czat i odruchowo chce coś napisać a tu 🙃.
Pewnie, osobny chat dla newbie, może jeszcze osobne forum dla Newbie zrobimy? :)
Zrozum, że Newbie, to ranga przejściowa, musisz wykazać się aktywnością żeby odblokować przywileje. Dlaczego są takie ograniczenia? Dlatego, że w innym przypadku zbanowani czy sklepy nie mające reklamy robiłyby tutaj bałagan. Jaki sens ma więc utworzenie czatu dla Newbie i umożliwienie każdemu z nowych kont na taki spam?
Odkurzacz2000 pisze:
4 lata temu
Może jakiś dział "szybkiego reagowania" np. Ludzie z odpowiednim stażem i wiedzą mogli czasem pomóc tym co przedobrzyli i nie wiedzą co ze sobą zrobić a tak ktoś by takiego delikwenta uspokoił, wytłumaczył, że owy bad trip dzieje się tylko w głowie i relaksując się uśmiechając i wyobrażaniem sobie czegoś przyjemnego( np. Jakieś góry albo ocean).
Taki dział u nas to pytania i odpowiedzi - pisząc tam na pewno uzyskasz pomoc, no ale nie zatrudniamy tutaj konsultantów 24/7 żeby stworzyć taki dział szybkiego reagowania...

Bądź aktywny, pisz sensowne posty i na pewno niebawem awansujesz! To wszystko nie wzięło się znikąd i jest po to, żeby odsiać wszelkie próby spamu. Do tego użytkownicy wiedząc, że na rangę trzeba zapracować - bardziej ja szanują. 8-)
kulka pisze:
4 lata temu
Witam kiedyś przeglądałem forum na PC a teraz na smartfonie i irytujące jest to jak znaczną część ekranu zajmuje mi pasek z ważnymi informacjami i szybką odpowiedzią... I do tego włączona klawiatura ekranowa. Korzystanie z forum na smartfonie jest nieco bardziej trudniejsze. Pozdrawiam twórców i dzięki za Waszą pracę👍😀
Dokładnie tak jak napisał Ci już Gandalf, po przeczytaniu ważnych informacji możesz bardzo łatwo je schować za pomocą ikony "-" widocznej w prawym rogu paska. Dodatkowo przeglądarka zapamięta Twoje ustawienia, tak, że raz schowany blok już więcej się nie pojawi, chyba, że zostaną tam zamieszczone nowe informacje.
Nie wiem jak wygodniej i wyraźniej to można było zrobić, może trzeba tam jeszcze napisać czerwonymi literami, że blok po przeczytaniu można schować? :think:
Elvis pisze:
4 lata temu
kulka pisze:
4 lata temu
Witam kiedyś przeglądałem forum na PC a teraz na smartfonie i irytujące jest to jak znaczną część ekranu zajmuje mi pasek z ważnymi informacjami i szybką odpowiedzią... I do tego włączona klawiatura ekranowa. Korzystanie z forum na smartfonie jest nieco bardziej trudniejsze.
Polecam skorzystać z opcji "wersja na komputer"
Żeby coś przeczytać trzeba przybliżyć ekran ale chyba jest trochę wygodniej :D
A przepraszam bardzo co takiego niewygodnego jest w wersji mobilnej? Jeżeli masz uwagi to zapraszam do dyskusji, bo moim zdaniem tam wszystko jest tak jak być powinno a jeśli uważasz inaczej, znalazłeś coś co się źle wyświetla to chętnie to poprawimy.

Do wszystkich - długo oczekiwana aktualizacja forum już październiku! 8-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
arthache33
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 14

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: arthache33 » 3 lata temu

Hi everybody,

Sorry I did not read all the 57 pages, so maybe, the idea has already been discuss ...

I would like to post more on music topic, to share some jewel I know, and at the same time I would like to discover some news tracks, news groups, news albums.... but the section very heavy and not so organised by genre or type.

Maybe it is possible (and uusefull and interesting for users and for all the community) to make some ctaegory like Hip Hop Rap, Electro, Techno, Pop, Rock, Reggae , Classical.... and Various...


:think:


Obrazek

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Sądzę, że dobrym ruchem byłoby nie pokazywanie czatu osobom z rangą newbie. Wiem, że morderacja bardzo dba o to, żeby na czacie nie były podawane informacje mogące zaszkodzić danej osobie lub/i vendorowi, ale czasem coś się wymsknie, nawet mi muszę przyznać, a nie ma fizycznej możliwości wszystkiego wyłapać. Po co osoba, która nie może pisać na czacie, ma mieć możliwość podglądania dyskusji? Chyba fajnie by to było zmienić.

Jeśli taka propozycja się już pojawiła i z jakiegoś powodu została odrzucona to przepraszam, za dużo stron ma ten temat, żeby to ogarnąć :D
Through sin and self destruction I stumble home, never alone