3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: ChemCentrum

Status:
yakubu86
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 79

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: yakubu86 » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Wlasnie jade do Hotelu testowac pixy hihi :mrgreen: mam nadzieje ze 5 cukierkow wystarczy mi do polnocy 8-)

Status:
Gieca
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Gieca
Posty: 678
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 172

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gieca » 2 lata temu

Wrzucałem te pillsy w weekend. Bardzo dobre w działaniu, polecam z mixem 3mmc sniff na wjezdzie pillsa.
W dziale 3mmc znajdziecie profil działania.
Polecam
Załączniki
IMG_6271.JPG
IMG_6271.JPG (318.03 KiB)

Status:
bomba97
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 146

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: bomba97 » 2 lata temu

Zastanawia mnie czy metafedron w tej w px to 109% prawilnej trójki sprzed delegala 70% 50% vzy cos innego zupełnie? :oops:
ważniak

Status:
Pawolsz31
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: -1

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Pawolsz31 » 2 lata temu

Piguły spoko, od popołudnia zjadłem łącznie trzy do późnej nocy, i w sumie to polecam kończyć na jednej. Najbardziej zaskoczyło mnie uczucie lekkości ciała, czego nie doświadczałem już od latach.

Jednak strasznie głowa mnie bolała następnego dnia, co nie zdarzało mi się nigdy po RC.

Status:
yakubu86
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 79

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: yakubu86 » 2 lata temu

Niestety na mnie wiekszego wrazenia nie zrobily. Liczylem na zdecydowanie wiecej po tych pozytywnych opiniach jakie tu sie pojawialy 🙂 waze 100kg wiec zaczalem odrazu od 1,5 na twarz. Po okolo 40min poczulem jakies tam dzialanie ale daleko bylo do jakiegos mega rozplywu czy tam fajnego gniecenia. Potem zarzucilem jeszcze raz 1,5 i niewiele sie zmienilo. Na koniec dorzucilem 2 naraz bo i tak juz wiedzialem że nie zmiotą mnie z planszy. Jeszcze raz je kupie o ile bedą aby upewnić sie czy będzie ten sam lot. Oby był lepszy 🙃
Na szczescie mialem ze soba jeszcze 3mmc ktory poprawil mi humor.

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
Awatar użytkownika
Czarnymurzyn
Posty: 519
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: CzarnyMurzyn » 2 lata temu

Bardzo dziwne, że drops z 3MMC Cię nie zrobił, a 3MMC w krysztale już tak. Być może faktycznie jest problem z Twoją wagą. Mnie jedno i drugie robi znakomicie.
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
Anonim70
Newbie

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Bardzo dobry i jakościowy produkt... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Śmiało można wrzucić 1 pillse na raz bez obaw ,że nas aż nadto poskłada ( nawet mniej doświadczonym szczurkom) :mrgreen:

najlepszym pomysłem jest mieć w zanadrzu 3mmc crystal i sobie podbić sniffem jakieś 150mg gdy poczujemy ,że pillsa zaczyna wchodzić !

szczerze polecam. :D

Status:
Anonim68
Newbie

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Anonim68 » 2 lata temu

Ja również jako ostatnią reckę polecę ten produkt. Nie będę już rozpisywać się wg. schematu.
Najpierw rozkruszono 0,6 pillsa (ok 150mg substancji docelowo i wciągnięto nosem)-działanie książkowe doskonała trójeczka, czuć lekki, ale naprawdę lekki rush w tle, ale za to główne skrzypce gra serotonina. Droga tramwajem na imprezę minęła mi na bajerowaniu znajomej. Czuć lekki serotoninowy szczekościsk, gadka się klei, jest znaczne rozkojarzenie.
Nastepnie na rejwie zarzucono 1,4 pillsa oralnie (wagowo, co daje ok 350mg 3-mmc).
Tu już nastąpiło potężne wyjebanie. Doskonale bawiłem się prawie 3!!! godziny, techenko wchodzi jak marzenie. Gadka z przypadkowymi ludzmi. Bardzo mocna euforia i wzmożona empatia. Minusem jedynym było to, że na zejściu bardzo rozbolała mnie głowa i to było denerwujące. Podejrzewam że to kwestia zarzucenia tak dużej dawki także nie polecam przekraczania jednej sztuki. Dorzucić można zawsze, a moja pazerność w tym wypadku doprowadziła do tego że szybciej zakończyłem balet niż chciałem.
Każdemu kto woli ketony niż tradycyjną emeczkę poelcam te pillsy. Są naprawdę świetnej jakości i są świetnie zrobione. Nie kruszą się i nawet miałem problem z podziałem na 0,4/0,6. Nie obylo się bez noża 😂

Status:
Boskibombel
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Boskibombel
Posty: 263
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 117

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Boskibombel » 2 lata temu

Dostałem jednego pilssa bardzo dobry zjadłem do śniadania w robocie i było super na spanie parę piw i git ;)

Status:
Kunc
Blister
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Kunc » 2 lata temu

Boskibombel, nikt się nie szczaił w robocie? Jak źrenice po tym? Zastanawia mnie czy widać po jednej sztuce, że się coś brało. Jak długo faza cię trzymała ?

Status:
Pawolsz31
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: -1

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Pawolsz31 » 2 lata temu

Do pracy czy na jakieś bardziej oficjalne wyjście to polecam pół pillsa, poprawia humor, i nie widać z zewnątrz zmian. Jedna na imprezkę najlepiej po dwóch piwkach. Nie dorzucać, oszczędzać serotoninę.

Pillsy są po prostu idealne, organizm szybko pozbywa się toksyny, szybko się regeneruje po zabawie. Jedynie mogą pojawić się bóle głowy po testowaniu.

Status:
Anonim70
Newbie

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Kunc pisze:
2 lata temu
Boskibombel, nikt się nie szczaił w robocie? Jak źrenice po tym? Zastanawia mnie czy widać po jednej sztuce, że się coś brało. Jak długo faza cię trzymała ?
No jeśli ktoś nie twoją matką, kobietą/żoną to raczej się nie kapnie ,że coś ładowałeś.. 3mmc nigdy nie wykręcało jakoś przypałowo,nie robiło rozpierdolu,dało się ogarnąć i dobrze bawić.

Status:
Enchi
Odkurzacz
Awatar użytkownika
EnchiM
Posty: 686
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 812

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Enchi » 2 lata temu

Nie będę pisac drugiej recki bo to nie ma sensu tylko odsyłam do recenzji w dziale 3MMC.
https://dopek.eu/pl/3-mmc-crystal-chemcentrum.nl-opinie%2C-recenzje%2C-dzialanie%2C-opis-t7829p197153.html#p197153

Pozdrawiam a odczynnik 10/10
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Adhdwro
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 74

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Adhdwro » 2 lata temu

Witam forumowicze, mam szybkie pytanie:
W weekend będę zasiadał do testów tego pillsa i czy po wzięciu kiedy bedzie czuć ze wchodzi można pociagnac krechę 3cmc czy lepiej zarzucić druga tabletkę za jakiś czas?
Niby cos tam jest napisane na forum, ale to wszystko bardzo chaotycznie i cieżko mi zebrać to do kupy, bo z tego co wyczytałem to na pewno lepiej wziąć na początku 3mmc i pozniej mozna skonczyc na 3cmc czy dobrze rozumiem?
Dzięki za konkretne podpowiedzi.
Recenzje testów oczywiście zamieszczę po weekendzie.
Pozdrawiam

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 158

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 2 lata temu

Adhdwro pisze:
2 lata temu
Dzięki za konkretne podpowiedzi.
Nie ma sensu mieszać cmc z mmc.

Status:
ercekercek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 319
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 134

3-MMC PILLS DOUBLE TROUBLE Chemcentrum.nl - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: ercekercek » 2 lata temu

Adhdwro pisze:
2 lata temu
Witam forumowicze, mam szybkie pytanie:
W weekend będę zasiadał do testów tego pillsa i czy po wzięciu kiedy bedzie czuć ze wchodzi można pociagnac krechę 3cmc czy lepiej zarzucić druga tabletkę za jakiś czas?
Niby cos tam jest napisane na forum, ale to wszystko bardzo chaotycznie i cieżko mi zebrać to do kupy, bo z tego co wyczytałem to na pewno lepiej wziąć na początku 3mmc i pozniej mozna skonczyc na 3cmc czy dobrze rozumiem?
Dzięki za konkretne podpowiedzi.
Recenzje testów oczywiście zamieszczę po weekendzie.
Pozdrawiam
zgadza sie pierw zacznij od mmc
pozniej na koniec mozesz wrzucac cmc
na odwrot nie ma sensu cmc/mmc
nie odczujesz dzialania mmc

pozdro