Zmniejszenie głodu po rc

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by Xeno » 2 years ago

Latest post of the previous page:

luki985, Czasem są stany gdzie benzo jest wręcz wymagane i mogę się one utrzymywać. To co kwetiapiną mam typa zgładzić?Diabek_4cmc, To są prawdopodobnie objawy depresji, manii, to masz w sobie tylko ty to kontrolujesz, Twoje ręcę czynią czyny więc panuj nad nimi. Uwierz w końcu przyjdzie spokój...
Benzo to silne leki ale z czasem dochodzi do względnej równowagi.
Uwierz w coś cokolwiek by to ni było i niech ta wiara trzyma Cię przy trzeźwym myśleniu.
Płacz czy piwo są lepsze od ataków padaczki uwierz mi, doprowadziłeś się gdzieś do stanu pośredniego chociaż nie zgłosiłeś drgawek, powinno Cię telepać. Uwierz mi są gorsze przypadki wyjdziesz tego z czasem tylko musisz mu go dać.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 3 years ago
Reputation: 158

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by luki985 » 2 years ago

Xeno wrote:
2 years ago
Czasem są stany gdzie benzo jest wręcz wymagane i mogę się one utrzymywać.
Znasz w ogóle przeznaczenie do stosowania benzo ? Czas stosowania ? Dawkowanie ? Raczej nie. Benzo stosuje się krótkotrwale w celu zbicia stanu lękowych. Najczęściej na początku leczenia w skojarzeniu z serotogenikami.

Nie ma to nic wspólnego z tym co Wy robicie, jakie dawki stosujecie itd.
Jego stan to depresja bo benzo blokują dopaminę, serotoninę i większość hormonów.
Do tego podkręcają ilość glutaminianu który sam w sobie w nadmiarze działa schizogennie.

Można coś z tym robić a można pisać gościowi "będzie dobrze" "inni mają gorzej"... Prawda jest brutalna i dopóki jej nie zrozumie nic z tego nie będzie.

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by Xeno » 2 years ago

Benzo ambulatoryjnie stosuje się w leczeniu padaczki jak i ogólnopojętej sedacji pacjentów. Raz miałem gastroskopię i kolonoskopię tak się telepałem, że poszło 5mg diazepamu iv. resztę dnia miałem wyjebane i prawie spałem, może i spałem nie wiem ale byłem na granicy. W szpitalach stosują nagminnie 10xmg Diazepami 2x dziennie a czasem trafi się Estazolam ja nie wiem jak oni to ustalają. Są kroplówki z benzo, którą dostałem i po godzinie oporu zasnąłem na kilka następnych.
Benzodiazepiny np. Lorazepam jest często przepisywany jest do stosowania doraźnego, ale na ulotce pisze, że do czterech tygodni xD po dwóch miałem objawy odstawienne dlatego napisałem, że tydzień na benzo zmniejszając stopniowo dawki byłby skuteczną opcją ale nie wiem nawet w jakim przypadku.
Praktycznie nasennie zamiast nich stosuje się zolpidem, który jest równie grubym gówne, i osobiście przepisałbym 1 op. estazolamu takie zastosowanie mają benzo. lub doraźnie jak wiesz, że będzie grubo i możesz nie wytrzymać lorazepam 2.5 mg można te leki stosować przewlekle ale przez bardzo krótki okres czasu jak podajesz. W przpadku padaczki na ulicy lorazepam dożylnie takie są procedury zresztą kto by czekał aż się relanium załaduje.
Dlatego napisałem, żeby przeczekał jak najdłużej to chyba całkiem trafna rada?

Dodano po 40 minutach 36 sekundach:
luki985, pan widzę lekarz taki nowej generacji bo benzo to tylko raz a jak trzeba to dwa + jakiś serotoninergik a najlepiej od razu wrzucić na selegilinę + pregabalina i będzie super, bo ci starej daty to się nie pierdolą i wiedzą że stany lękowe mogą być wolnopłynące z atakami paniki w ciągu dnia, temu towarzyszą drgawki, poty już mniejsza o to chodzi o podejście do ludzi.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 3 years ago
Reputation: 158

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by luki985 » 2 years ago

Xeno, ja opisałem kwestie psychiczne stosowania benzo.
Fakt jest taki, że wg publikacji 2 tygodnie na benzo w dawkach leczniczych to w miarę bezpieczne wyjście.
To co Ty opisujesz tzn wychodzenie poza schemat to powolne podcinanie gałęzi na której się siedzi.
Xeno wrote:
2 years ago
Są kroplówki z benzo, którą dostałem i po godzinie oporu zasnąłem na kilka następnych.
Są ale sen na benzo nie ma nic wspólnego z normalnym snem. Przemieszane zostają fazy REM i nieREM ich długość itd

A fakty są takie, że większość ludzi je benzo i myśli, że to coś zmieni. A problem jest dużo większy. Nadmiar glutaminianu, zaburzona produkcja melatoniny, burdel w hormonach, burdel w przekaźnikach, rozpieprzone receptory GABA itd itd
Czy na to pomoże powolne odstawianie ? Redukcja dawek ? Ułatwi to nieco.
Jednak bez pracy nad sobą i bez poznania w czym leżą nasze kłopoty wrócimy do benzo.

Ja raz jeden w życiu dostałem midazolam w jakiejś śmiesznej dawce. Jak tak działają inne benzo to nie rozumiem ich popularności. Znioslo lęk przed zabiegiem ale tylko głupio się śmiałem i potem zasnąłem.
Kontakt ze mną zerowy i pół dnia wycięte z życia.

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by Xeno » 2 years ago

Midazolam raz jadłem straszne gówno już nawet nie chcę oceniać.
Przedstawiłeś choć raz problem wyprostowania ogranizmu bez benzo. Bo jest problem i jest łatwe rozwiązani i to kusi.

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by Broussard » 2 years ago

Ja na drugi dzień po maratonie z rc właśnie w chuj jem i odrazu nadrabiam kalorie :)

Status:
nocarz
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 150
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by nocarz » 2 years ago

Siemka. Z mojej strony polecam kompleks witamin B. Konkretnie witamina B complex szczególnie jeżeli są tez tendencje do alkoholu. Działanie delikatnie antydepresyjne. Daje radę.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by insanemaid » 2 years ago

Mieszanie stimow z benzo jest niebezpieczne ale jednak benzo zmniejsza głód ale lepiej napić się alkoholu niż brać benzo moim zdaniem np piwo jakieś witaminy suplementy

Status:
pulyr
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 326
Joined: 2 years ago
Reputation: 38

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by pulyr » 2 years ago

Broussard, I too;)

Status:
nocarz
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 150
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by nocarz » 2 years ago

insanemaid, jedna dwie tabletki benzo po ostrej bani są w stanie przywrócić cię do rzeczywistości i krzywdy ci nie zrobią. Szkodzą benzo tylko tym którzy biorą je jak cukierki.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

ignorant wrote:
2 years ago
jedna dwie tabletki benzo po ostrej bani są w stanie przywrócić cię do rzeczywistości i krzywdy ci nie zrobią. Szkodzą benzo tylko tym którzy biorą je jak cukierki.
proszę cię nie udzielaj rad na temat BHP i zdrowia po tym jak kolesiowi na maratonie z NEP radziłeś:
"wal dalej co godzine. nie zaslabniesz mialem taka sama akcje z heniek myslalem ze zemdleje. walilem dalej i odczucie przeszlo. "

Status:
nocarz
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 150
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by nocarz » 2 years ago

lek_na_syfa, wiem co pisałem po co mnie cytujesz. Zresztą nikt nie skasował mojej wypowiedzi. Jest do wglądu.

Dodano po 11 minutach 50 sekundach:
lek_na_syfa, najlepiej nie napisać żadnej rady tylko krytykować jak ktoś napisze nie po twojej myśli.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

ignorant wrote:
2 years ago
jak ktoś napisze nie po twojej myśli
tu nie chodzi o to co ja myślę. piszesz bzdury, które mogą komuś zaszkodzić. mieszanie benzo z innymi RC jest szkodliwe. i to nie ważne jak często i w jakich ilościach. po prostu pogódź się z tym mimo ksywy ignorant (którą chciałeś zmienić - dlaczego?).

Status:
nocarz
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 150
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by nocarz » 2 years ago

lek_na_syfa, dobra żebyś nie myślał że cię nie lubię, znalazłem odpowiedź ( przepraszam nie pamiętam który wątek ) ten paraliż psychiczny o którym mówiłem w psychiatrii nazywa się " stupor".

Status:
nocarz
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 150
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by nocarz » 2 years ago

lek_na_syfa, przy braniu substancji psychoaktywnych nie ma mowy o żadnym BHP co najwyżej minimalizacja szkód. I mam już dosyć ciągłych upokorzeń z waszej strony. Żegnam miłe towarzystwo.

Status:
yoko12
Szczur
Newbie
Posts: 35
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Zmniejszenie głodu po rc

Unread post by yoko12 » 1 year ago

Polecam clonazepamum plus pridinol. Ze wszystkiego da się wyjść, potrzebna jest wiedza. Clony zmniejszać stopniowo i pridi też.