Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
XDXDXD
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 20

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: XDXDXD » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

predatorRC, Nie wysyłacie z Polski jak rozumiem od teraz, czy dopiero od października?

Status:
Gruszka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 37

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gruszka » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
Witamy,

Informujemy że wszystkie zaległe paczki które nie zostały dostarczone na czas do klientów zostaną dostarczone max do dnia 25/26.09 ! Gdyby ktoś z Państwa nie otrzymał wyczekiwanej przesyłki prosimy o krótkiego maila gdzie w tytule znajdował się będzie nr zam z dopiskiem - „NIE OTRZYMAŁEM”

Dodatkowo informujemy że nie odpowiadamy za zagubione, zatrzymane przesyłki wysyłane firmą przewozową inpost.

Do końca miesiaca wprowadzimy wiele zmian natomiast żadne przesyłki nie będą wysyłane już z POLSKI !
Będą to wszystko kraje sąsiadujące- przesyłka kurierska bezpośrednio na adres klienta lub punkt odbioru.

Ale w Polsce będziemy wysyłać Karme dla psów żeby psy miały co jeść taka akcja charytatywna PREDATOR-RC !

Prosimy o cierpliwość i nie wypisywania setek maili do czasu kiedy wybije godzina zero o której wspomnieliśmy powyżej.

Pozdrawiamy Serdecznie !
Nie zapomnimy o żadnej przesyłce !
Prosmy o przemyślane zamówienia nie ma możliwości zwrotu ani zmiany adresu dostawy !
Nie checsz nie zamawiaj proste !
Min zamówienie obecnie wynosi 250zł czyli taki standart Europejski 50-60EUR.
Jak nie odpowiadacie za inpo? przed zlozeniem zam takiego info nie bylo teraz sie dowiedziales ze wtopa z żółtymi i nagle zasady zmieniasz .moje zam. Nie doszło od ciebie mogę ci track nawet wyśłać.nawet mnie nie rozpierdalaj że teraz będe czekał kolejne 2 tyg zanim wyślesz paczkę od nowa

Piszesz że czas wysyłki dlugi ale bezpieczny i paka dotrze w 1000% ja śledzę posty codziennie pytam ludzi pm czy inpo warto zamówić i czy dochodzą. Lydzie puszą że ok . więc zdecydowałem się czekałem 2 tyg.od pn. Paka nie dotarla od żółtych do mnie już jest lipa z nią zakładam,są osoby na tym forum w identyko sytuacji co ja .

I co teraz się wypierdolisz na nas? Weź mnie nie rozpierdalaj ile kurwa czytałem twój dział ,każdy post w trakcie zamówienia.nakręcałem się a ty sobie palniesz ze za inpost nie odpowiadasz.

Status:
Gruszka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 37

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gruszka » 6 lata temu

No kurwa. Dowiedzial sie ze jebneli paki wszedl na forum napisal sobie ze nie odpowiadaja za nie i pluje klijeta w morde zachowuj sie czlowieku.

Kurwa sory ale bylem cicho caly czas...

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

Gruszka pisze:
6 lata temu
No kurwa. Dowiedzial sie ze jebneli paki wszedl na forum napisal sobie ze nie odpowiadaja za nie i pluje klijeta w morde zachowuj sie czlowieku.

Kurwa sory ale bylem cicho caly czas...
przeciez masz to napisane przy skladaniu zamówienia że inpostu nie reshipujemy.
ONE AND ONLY

Status:
princesska
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: princesska » 6 lata temu

predatora to ty szanuj

Status:
poszukiwacz
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: poszukiwacz » 6 lata temu

a co predator z tymi klijentami ktorzy nie otrzymali zadnego info powiadomienia z i**

Status:
kris
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 27

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kris » 6 lata temu

podobno wszystkie paczki maja dojść do 26 września wierzycie w to?zaraz będzie pocztek pazdziernika

Status:
Prezydent
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 406

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Prezydent » 6 lata temu

Predziu ja wybrałem *** a nikt tu nie pisze o tym przewoźniku . Paki od miesiąca też nie mam ale oczywiście *** też wysyłasz ?

Wiadomość moderatora

Na maila z takimi sprawami, regulamin!

Status:
Anonim
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 6 lata temu

Wielki płacz o inpost, a jak dobrze pamietam... od roku jest info, chyba czerwonymi napisami, że przez żółtych zamawiach na swoją odpowiedzialność. Placzcie, płacicie, przecież nic nie trwa tanio zawsze :D

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

princesska pisze:
6 lata temu
predatora to ty szanuj
dobrze gadasz
ONE AND ONLY

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

Dyskutujemy moze wyslemy te wszystkie paki inpost jeszcze raz ale to sie przemyśli jak narazie.
ONE AND ONLY

Status:
CzerwonyPtak
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: CzerwonyPtak » 6 lata temu

Witam. Pozostaje czekać na rakiety cierpliwie, znajomy odebrał po równych 3 tygodniach. Bez spin panowie. DOLECĄ! A to czy PRED wyśle jeszcze raz na INPOST zależy tylko od niego, żyjemy niestety w takich czasach że trzepią paczki.
Kondzio!

Status:
Rathy
Psychonauta
Awatar użytkownika
Dulcynea
Posty: 554
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 353

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rathy » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

wiem w jakich czasach żyjemy ale śledzę wątek, było ok i miało być okej, aż tu nagle puf. wiele zapewnień, że paczki śmigają, dochodzą, ze kazdy dostanie swoja paczkę... no nie kazdy - cala partia zoltych poszla sie jebac. nigdzie w tym watku nie przeczytałam, ze w przypadku takiej wpadki zostaje sie na lodzie. pred to napisal jasno i wyraźnie dopiero po informacji o przejęciu. miało byc bezpiecznie, czekamy na nadanie tydzien lub dwa, a i tak nie udalo sie uniknąć tej sytuacji. czyli w naszym przypadku te zapewnienia sa malo warte. naprawdę nie moglam zakładać, że to akurat inpost bedzie "tak oczywiście" trzepany.
najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nawet jeśli pred sie zlituje nad nami to przy takiej organizacji nada paczki za dwa tygodnie jak nie wiecej, musialby pozbierac maile od tych z przejetymi zamowieniami, wyniesie sie za granice bog wie jak bedzie wtedy nadawać i w ogole burdel przewiduje jeszcze wiekszy niz teraz. jęczybule bo mi zalezalo, bo wydalam pinionszki, bo naprawdę bylam cierpliwa i serio jest mi przykro. nie pisalam dziesiatek maili, czekalam sobie i bylam dobrej myśli mimo wszystko. i fakt, slowo dotrzymane, paczka nadana... i nigdy nie dojdzie. ehh...

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

Status:
poszukiwacz
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: poszukiwacz » 6 lata temu

mam podobnie z tym ze zero newsa o nadaniu jakiejkolwiek paki przez in z zeszlego mies moim zdaniem pred powinien wyrownac straty wkoncu to nie klijentow wina ze tak sie stało :(

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 6 lata temu

Szczerze powiedziawszy to odkąd pamiętam to w regulaminie Preda, czy tam w opisie dostaw i płatności, jest info o tym, że dla wysyłek żółtymi nie ma powtórek.
Pamiętam to, bo w spokojniejszych czasach zaskoczył mnie taki zapis, jako że inni vendorzy robili wtedy powtórne wysyłki.
Więc to nie jest żadna nowość. Ona może bardziej teraz boli ale zapis był od dawien dawna.
To, co na forum a to co na oficjalnej stronie sklepu to są dwie różne historie. I ważniejsze wydaje mi się to, co na stronie sklepu.
Nie jestem jakimś zagorzałym fanem wendora, po prostu lubię, żeby fakty były ustalone a niepotrzebna kurwica nie siana.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Gruszka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 37

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gruszka » 6 lata temu

Ta teraz wielcy janusze mądrzy po szkodzie się aktywują. Od dawna było wiadomo że inpo spalony ? Nie po to spędziłem 1-2 dnina tym forum pezed zamówieniem pytając na pm, jak to jest z żółtymi u preda,czy dochodzą paki,i czy warto zam. Oczywiscie wszyscy polecali,że to kiedyś okradali itd.i to ludzie z rangą,tak samo w temacie.

Tak samo po to zamowilem bo bylem zapewniony że dojdzie w 1000%,po to ten długi czas czekania.

Teraz janusze piszą ze od dawna z inpo przypał. Szkoda że usunełem te wiadomosci bo pewno te same osoby zaraz będą pisać że trzeba było inną metodą zam.