fun**.m*rket

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

WeedTV pisze:
5 lata temu
Jak to jest to samo co rcmonster z którego paki nie dochodzą a jak wam dojdzie to skażone czyli walony scam
Nadają z innych krajów. Pewnie jedna i ta sama grupa tym zarządza ale ekipy pakowaczy muszą być dwie .

P.S paki od monstera typowo detaliczne normalnie mi przychodziły. Sorty były spoko.

Póki co mam neutralne podejście do tych sklepów, nie są w mojej topce ale działają. Typowo detaliczne paki dolatują a hurt mnie nie interesuję.
Ostatnio edytowany przez Feszek 5 lata temu, łącznie edytowano 2 razy.

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 5 lata temu

Mi tam nadal z **** dawna nie doszła z monstera cwela pedała szatana.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 5 lata temu

List od monstera również mi nie doszedł.

Kurier bez problemów

Status:
boostfunky4
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: boostfunky4 » 5 lata temu

Cześć
Chciałbym ostrzec,potencjalnych klientów że wszystkie sklepy boosta, tj. boostlab, monster, funky zostały zgłoszone do odpowiednich służb. Obecnie odradzałbym robienie tam zakupów, może to wiązać się z niepotrzebnymi problemami dla klientów. Zrobiłem to osobiście, ze względu na wywalenie mnie na kase przez Boostlab. Probowałęm się z nim dogadać, lecz bezskutecznie.
Można spawdzić sobie, już w żadnym sklepie nie ma płatności przelewem, wczoraj padły mu wszystkie rachunki PL.

Pozdrawiam
twoj wojt

Status:
Omo1
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Omo1 » 5 lata temu

To zwykła pałką z Ciebie nic więcej. Bardzo dobrze Ci że poplynoles skoro masz skłonności do sprzedawania. Faja jesteś i tyle :clap:

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 5 lata temu

Sprawował ta wiadomością na czacie, na różowym.

Trzeba mieć ładnie poukładane w głowie żeby pójść na policji i powiedzieć że się zostało oszukanym przy zakupie narkotyków.

Status:
boostfunky4
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: boostfunky4 » 5 lata temu

Boost wywalił dużą liczbe osób na kasę, zrobil exit scam, i założył nowy sklep, jeśli dla Ciebe Omo1 to jest wporządku to git, widocznie jak Ciebie ruchaja, to wystawiasz 4 litery. Probowałem sie dogadac z boostem, lecz stwierdził ze wyrucha mi matkę, taki furiat z niego :D.
Feszek, jak się mądrze zglosi to nic nie grozi :)

Status:
Janek
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 13

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Janek » 5 lata temu

Połowa ludzi nawet sampli nie dostała więc nie wiem czy robił bym biznesy tam 😁
Młodszy Dron Nie Spadochron

Status:
polatajmy
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: polatajmy » 5 lata temu

Ja już parę razy zamawiałam z funky, nie wiedziałam, że to boost po prostu czyści zdanie o sobie. Ale generalnie to się teraz bardzo starają, paczki szybko latają, odpowiadają, udzielają się na sąsiednim forum, dają sample w konkursach i produkty, które od nich zakupiłam też niczego sobie. Ale jak was czytam to chyba zmienię tego tymczasowego vendora bo teraz się boję, że mnie wyjebie xd

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 5 lata temu

polatajmy pisze:
5 lata temu
Ja już parę razy zamawiałam z funky, nie wiedziałam, że to boost po prostu czyści zdanie o sobie. Ale generalnie to się teraz bardzo starają, paczki szybko latają, odpowiadają, udzielają się na sąsiednim forum, dają sample w konkursach i produkty, które od nich zakupiłam też niczego sobie. Ale jak was czytam to chyba zmienię tego tymczasowego vendora bo teraz się boję, że mnie wyjebie xd
Generalnie pasjonat zawsze robi scam gdy robi się gorąco. A było tak nadawał z polszy ale zaczely mu wpadać całe partie wysyłek i zrobiło się gorąco bo przecież zaczęli szukać nadawcy więc zrobił scam i zmartwychwstał jako boost zmienił kraj i zaczął znów nadawać ale nowy kraj okazał się bardzo przypalowy od samego początku więc znów scam.

Jak to mówią do trzech razy sztuka i mamy teraz funkiego w kolejnym kraju jak długo teraz podziała? Pewnie do momentu przechwycenia pierwszej dużej partii

Status:
xxwixa
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: xxwixa » 5 lata temu

Ja po jednej przesyłce z funky tez wszystko git, jak widzę opinie tu to już więcej nie ryzykuje, chociaż benzo maja fajne.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

chcesz monster [CENZURA] się dissowac ? no to zapraszam wiem że brak mi kultury bo wszędzie się wpraszam nie przepraszam za obraźliwe na Ciebie słowa monster ale właśnie tak brzmi moja mowa rapowa przemowa która zniszczy Cię słowami nie zabijam maczeta zabijam wersami jak dynamit wybuchne Ci w mordzie już koniec z Tobą skumaj to monsterowy lordzie :twisted:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
baklazan
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 28

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 5 lata temu

Ten sklep to jeden wielki żart i przewał, zamówiłem mdphp dostałem jakieś nieaktywne gówno składające się z kofeiny z lidokaina czy tym podobnym, nie będę nawet wrzucał reakcji z odczynnikami bo na cztery każdy sugeruje że to nie ta substancja, z resztą już raz ją dostałęm niedawno to samo gówno tyle że od monstera, więc zakłądam żę to jeden i ten sam biznes, co z resztą po komentarzach tu można wynioskować. Kolejna kasa wyrzucona w błoto, sprzedawanie takiego czegoś to zwykły scam i ciężko to innaczej nazwać. A kurwa pisałem jak do ludzi żę jak macie wysłąć to samo gówno co monster to oszczędzcie mi czasu i nic nie wysyłajcie nie czekał bym jak głupi i robił sobie nadziei. Ja pierdole rozumiem żenić towar, takie już standardy w tym biznesie, ale sprzedawać sam wypełniacz to przegięcie i zwykłe kurestwo.

Status:
beegos
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 16

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: beegos » 5 lata temu

Skąd paczki latają? Może być priv

Status:
Vidal
Ssak
Newbie
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Vidal » 5 lata temu

baklazan pisze:
5 lata temu
Ten sklep to jeden wielki żart i przewał, zamówiłem mdphp dostałem jakieś nieaktywne gówno składające się z kofeiny z lidokaina czy tym podobnym, nie będę nawet wrzucał reakcji z odczynnikami bo na cztery każdy sugeruje że to nie ta substancja, z resztą już raz ją dostałęm niedawno to samo gówno tyle że od monstera, więc zakłądam żę to jeden i ten sam biznes, co z resztą po komentarzach tu można wynioskować. Kolejna kasa wyrzucona w błoto, sprzedawanie takiego czegoś to zwykły scam i ciężko to innaczej nazwać. A kurwa pisałem jak do ludzi żę jak macie wysłąć to samo gówno co monster to oszczędzcie mi czasu i nic nie wysyłajcie nie czekał bym jak głupi i robił sobie nadziei. Ja pierdole rozumiem żenić towar, takie już standardy w tym biznesie, ale sprzedawać sam wypełniacz to przegięcie i zwykłe kurestwo.
Moglbys wstawic zdjecie sortu?
I myslisz czy ten sort i sort potworka to te same?MDPHP
Napisz cos wiecej o mdphp potworka
Moze to wina tolerki albo dlugotrwalego brania stimow?
Z gory dzieki za odp
Nie mam na celu Cie atakowac tylko podsuwam Ci pewnie sugesti;)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

fun**.m*rket

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Vidal pisze:
5 lata temu
Moze to wina tolerki albo dlugotrwalego brania stimow?
HAHAHAH :DDD Vidal ten post podchodzi bardzo pod to że chyba jesteś z ekipy fun*** ...
Jak kurwa możesz mówić o tolerancji oraz MDPHP ? MDPHP to towar bardzo mocny, zbudowanie tolerancji udało się jednej osobie - krysztalowy 'emu - przez 2 miesiace vapowania tego non-stop.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!