3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
CipkoWaginator
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: CipkoWaginator » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

wruszka pisze:
5 lata temu
Probowal ktos z was juz inne drogi podania niz oral i sniff?
Tak.

1) IV. niesamowity bałagan w głowie. Mogę być lekko nieobiektywny, bo w pompce było ogólnie 250 mg 3MMC, 70 mg Alfa PHP i 70 mg klefereinu. Tak solo to próbowałem go przez sniff ok 50 mg, ale nie zrobił na mnie wrażenia. Subtelne wejście bez nieogaru, który uwielbiam. Dlatego tak kocham 3 MMC. Niestety organizm nie reaguje tak jak kiedyś i po prostu milutko się wyciszam i o dziwo, bardzo racjonalnie podchodzę wtedy do nawet najcięższych życiowych sytuacji i w większości kończy się to rozwiązaniem win-win. Na trzeźwo brak mi tego dystansu.

2) Próbowałem to vapować- topi się w takie bursztynki, które bardzo powoli parują, a potem zostaje taki jakby przeźroczysty szklany osad (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej nie upalisz tego z braku cierpliwości. Wtedy staje w płomieniach. Ogólnie uważam, że do wapowania ta substancja się nie nadaje, bo nie poczułem żadnej różnicy. Może to być natomiast mylna opinia bo wcześniej poszedł ww strzał, który spowodował w mojej głowie spory chaos. Natomiast jak zapaliłem alfe to od razu parafrazując słowa klasyka - wiedziałem, że coś się dzieje- oczywiście od razu włączyłem techno, a w zasadzie transik przy którym się odlatuje.

swoją drogą polecam, fajna lajtowa piosnka

To taka luźna interpretacja mojego zaćpanego umysłu.

Status:
CipkoWaginator
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: CipkoWaginator » 5 lata temu

kolomolo88 pisze:
5 lata temu
Tak to wygląda
Wendor pewnie zachwycony fotami. Jak ktoś siedzi w temacie to od razu pozna skąd to masz. Proszek jak proszek. Drobny puszek. Przynajmniej nie trzeba kruszyć. Po 50 mg (czyli 25 mg na dziurę) od razu farba z nosa i to z obu dziurek. Normalnie kapało. Trochę mnie to rozczarowało, bo preparat okazał się mocno nieprzychylny dla mojego miejsca na śluzówkę, a właściwie to bardziej po. To chlory były bardziej wyrozumiałe, mimo, że trzeba było odkurzyć kilka razy więcej. W każdym razie pół grama 3mmc nie zrobiło mi takiego kuku jak te 50mg. Proszek mamy z tej samej fabryki jak wnoszę. Kolomolo88 jak u Ciebie z nosem po tym wynalazku?

Można tego waćmościa wapować?

Status:
kolomolo88
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 72

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kolomolo88 » 5 lata temu

CipkoWaginator

Jeszcze przed testami kolego. Dam znać jak będę po :E

Status:
MaVPL
Narkotykacz
Newbie
Posty: 353
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MaVPL » 5 lata temu

Chce zamówić rakietę z wyposażeniem 3cmc + kleferein , rozumiem ze 2g tego drugiego wystarczy na długo ????

Status:
luki4000
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 55

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: luki4000 » 5 lata temu

CipkoWaginator pisze:
5 lata temu
wruszka pisze:
5 lata temu
Probowal ktos z was juz inne drogi podania niz oral i sniff?
Tak.

1) IV. niesamowity bałagan w głowie. Mogę być lekko nieobiektywny, bo w pompce było ogólnie 250 mg 3MMC, 70 mg Alfa PHP i 70 mg klefereinu. Tak solo to próbowałem go przez sniff ok 50 mg, ale nie zrobił na mnie wrażenia. Subtelne wejście bez nieogaru, który uwielbiam. Dlatego tak kocham 3 MMC. Niestety organizm nie reaguje tak jak kiedyś i po prostu milutko się wyciszam i o dziwo, bardzo racjonalnie podchodzę wtedy do nawet najcięższych życiowych sytuacji i w większości kończy się to rozwiązaniem win-win. Na trzeźwo brak mi tego dystansu.

2) Próbowałem to vapować- topi się w takie bursztynki, które bardzo powoli parują, a potem zostaje taki jakby przeźroczysty szklany osad (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej nie upalisz tego z braku cierpliwości. Wtedy staje w płomieniach. Ogólnie uważam, że do wapowania ta substancja się nie nadaje, bo nie poczułem żadnej różnicy. Może to być natomiast mylna opinia bo wcześniej poszedł ww strzał, który spowodował w mojej głowie spory chaos. Natomiast jak zapaliłem alfe to od razu parafrazując słowa klasyka - wiedziałem, że coś się dzieje- oczywiście od razu włączyłem techno, a w zasadzie transik przy którym się odlatuje.

swoją drogą polecam, fajna lajtowa piosnka

To taka luźna interpretacja mojego zaćpanego umysłu.
Polecam Ci to


Status:
luki4000
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 55

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: luki4000 » 5 lata temu

luki4000 pisze:
5 lata temu
CipkoWaginator pisze:
5 lata temu
wruszka pisze:
5 lata temu
Probowal ktos z was juz inne drogi podania niz oral i sniff?
Tak.

1) IV. niesamowity bałagan w głowie. Mogę być lekko nieobiektywny, bo w pompce było ogólnie 250 mg 3MMC, 70 mg Alfa PHP i 70 mg klefereinu. Tak solo to próbowałem go przez sniff ok 50 mg, ale nie zrobił na mnie wrażenia. Subtelne wejście bez nieogaru, który uwielbiam. Dlatego tak kocham 3 MMC. Niestety organizm nie reaguje tak jak kiedyś i po prostu milutko się wyciszam i o dziwo, bardzo racjonalnie podchodzę wtedy do nawet najcięższych życiowych sytuacji i w większości kończy się to rozwiązaniem win-win. Na trzeźwo brak mi tego dystansu.

2) Próbowałem to vapować- topi się w takie bursztynki, które bardzo powoli parują, a potem zostaje taki jakby przeźroczysty szklany osad (oczywiście pod warunkiem, że wcześniej nie upalisz tego z braku cierpliwości. Wtedy staje w płomieniach. Ogólnie uważam, że do wapowania ta substancja się nie nadaje, bo nie poczułem żadnej różnicy. Może to być natomiast mylna opinia bo wcześniej poszedł ww strzał, który spowodował w mojej głowie spory chaos. Natomiast jak zapaliłem alfe to od razu parafrazując słowa klasyka - wiedziałem, że coś się dzieje- oczywiście od razu włączyłem techno, a w zasadzie transik przy którym się odlatuje.

swoją drogą polecam, fajna lajtowa piosnka

To taka luźna interpretacja mojego zaćpanego umysłu.
Polecam Ci to



Status:
CipkoWaginator
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: CipkoWaginator » 5 lata temu

kolomolo88 pisze:
5 lata temu
CipkoWaginator

Jeszcze przed testami kolego. Dam znać jak będę po :E
To czekam na Twoją relację.

luki4000 nizły siuwar zapodałeś. Tylko ta pierwsza minimalnie za ciężka dla mnie.

Ogólnie jak teraz po czasie rozkmininiam to kleferein swoim profilem działania jest dla mnie zbyt agresywny, wręcz natarczywy. Porównując do 4MMC i 3MMC to zupełnie co innego. Taki mega ujebywacz. Miałem kilka podejść, bo nie powiem, chciałem dać mu szansę, ale teraz już wiem, że do siebie nie pasujemy. Odnosząc się do wypowiedzi wolnej molekuły: Król nigdy nie umarł, kleferein może całować mu stopy. Takie moje zdanie.


Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 19

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kwasnypapier » 5 lata temu

Czekaj czekaj, bo tu jakieś takie przerzucanie sie.
z linka wyżej dowiadujemy sie ze to scam bo pomieszane ketony z tryptami ale ostatni komentarz odnosi do kle***ein.com
gdzie rzekomo jest pokazany proces syntezy.
także, wutt?! :shock:

Status:
krysztalowy
Dopaminator
Awatar użytkownika
Szeryf
Posty: 1216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 697

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: krysztalowy » 5 lata temu

I tak właściwie, jakie przesłanki stoją za tym, że WM ma rację? Jakieś badania czy zamówili, wzięli i stwierdzili, że to nie to? Tak szybko zerknąłem na stronę i nigdzie nie wyjaśniają tego.
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Obrazek
Nulla dies sine linea

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: priap » 5 lata temu

krysztalowy
kwasnypapier
Też o tym pomyślałem, najpierw tęcza, a teraz gówno w wentylatorze. Zastanawiające ruchy ze strony WM.

Status:
Mattdrewniak
Szczur
Newbie
Posty: 35
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 12

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mattdrewniak » 5 lata temu

Dostałem w tamtym tygodniu forma pidania sniff oklo 100 mg po kilku minutach ładuje sie lekkie pieczenie i tutaj w zasadzie kończy się wszytko. Potężny nieogar zero euforii libido na zero pocenie się dobrze że miałem eti bo pojawiły się schizy jak dla minie porażka możecie wierzyć lub nie ale pozostałe prawie 20 g poleciało w śmietnik

Dodam jeszcze ze dochodzilem do siebie po tym dwa dni z czego większość czasu było snem ostatni raz pamiętam taka zwale kilka lat temu po jakimś dziwnym hex w iglach.

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

To po co tyle? Pisałem, czy ktoś próbował od małych dawek. Ale nie kupujecie coś o czym nic nie ma i walenie od razu 100-150..

Status:
Anonim24
Newbie

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 5 lata temu

Wiadomość moderatora G@rgameli

Daruje sobie takie porady rodem z buszu.
150 kleferein i się dziwi ... Walnij sobie 500 hexa na strzała to też stwierdzisz że schizy...

Status:
Vanilia
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 148

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Vanilia » 5 lata temu

Próbowałam mniejsze dawki. Podanie p. O. Ok. 35-40mg w kaspsule, ale już po 2h od kapsuły z 4cmc limited.(350mg). Odczulam lekkie pobudzenie i euforię, jakby podtrzymał się już kończący się stan po 4cmc.
Snif 3,4cfp zapodany jak minęła ponad godzina. Sniff 70mg. Palący w nos i gardło. Chwilę szczypie. Na wejście trzeba poczekać. W tym czasie nie radzę dobierać. Po wejściu muzyka brzmi cudownie, efekty psychodeliczne pojawiają się później. Kolory są wyostrzone. Swiat wygląda ładniej.

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

3,4-CFP (Kleferein) Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

No i już trochę lepiej w takim razie działało, ale mi chodzi na czysto bo opinie gdy ktoś coś dodaje i dorzuca dla mnie są w ogóle nie miarodajne. Druga sprawa czy nie macie tego mixu ketonu z tryptamina bo wtedy to w ogóle nie ta substancja, za dużo już mitów jest o tym środku