15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Topic author
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Montana » 6 years ago

​3 kolejne osoby trafiły do szpitala w Gryficach po zatruciu dopalaczami. Dwie z nich są w bardzo ciężkim stanie. 18-letni Aleksander N. z Trzebiatowa, który miał rozprowadzać środki psychoaktywne, usłyszał już zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia przez wprowadzenie do obrotu dopalaczy, którymi zatruło się łącznie już 15 osób. Prokurator chce dla niego 3 miesięcy aresztu.



W ciągu ostatnich dwóch dni 12 osób z Trzebiatowa w powiecie gryfickim zostało odwiezionych do szpitali po zażyciu dopalaczy. To ludzie w wieku od 14 do 30 lat. Dziś trafiły tam 3 kolejne osoby.

Niektóre z tych osób są w stanie ciężkim. Ci pacjenci trafili na intensywną terapię do Gryfic, Kołobrzegu i Szczecina. Była im potrzebna pomoc, bo po zażyciu dopalaczy niektórzy tracili przytomność.

U wszystkich wystąpiły zaburzenia świadomości. Lekarze mówili, że to typowe po zażyciu silnych środków psychotropowych.

Jak mówią przedstawiciele szpitala, pacjenci zachowują się jak bohaterowie horroru "Egzorcysta" - informuje dziennikarka RMF FM Aneta Łuczkowska.

Z budynku szpitala dobiegają przeraźliwe wrzaski młodego mężczyzny. To jeden z tych, którzy wzięli dopalacze. Pacjenci skarżą się, że wrzaski i wycia było słychać całą noc. To przerażające - relacjonuje.



Stan 7 pacjentów ustabilizował się. Jedna osoba nadal przebywa na intensywnej terapii. Wszyscy w lecznicy spędzą co najmniej kilka dni. Czują się lepiej, ale ich stan lekarze nadal określają jako średnio-ciężki.

Sytuacja nie jest natomiast tak dramatyczna jak po przyjęciu nastolatków do szpitala. Pacjenci byli wtedy tak pobudzeni, że musiało ich trzymać po kilka osób.

W najcięższym stanie jest 21-latka leczona w Szczecinie. Nadal jest nieprzytomna - mówi rzeczniczka szpitala wojewódzkiego w Szczecinie Natalia Andruczyk - Ze względu na ciężki stan została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej - dodaje.
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Anonim23
Newbie

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

Jebane idiota szczurów szuka testowych, znam jednego takiego ale ten akurat ma życiowy fart

Status:
Venoom
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 678
Joined: 6 years ago
Reputation: 287

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Venoom » 6 years ago

Z tego co wiem od kogos kto pro*****ł Sta*******e to potrafia gnoje najgorsi ci zachłanni dodawać tłuczone szkło oraz proszek do prania,trutke na szczury, nie to nie żart.
przekaż prawdę małolatom by wartości nie zginęły
w razie przypału -ślepy, głuchy, niemy

Status:
Strangelove
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 106
Joined: 7 years ago
Reputation: 23

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Strangelove » 6 years ago

Jarzeniówkę i trutkę to być może dodawali kiedyś. Teraz prędzej tynk jeśli już, kofeinę, lidokainę, paracetamol - to co tutaj się działo to jakiś dance macabre musiał być - skoro niektórych musieli w pasy brać, to musiała być jakaś naprawdę zjebana mieszanka. Zresztą kolesia dośc łatwo zatrzymali, kto by ci trutkę do dopalacza wrzucał skoro tak łatwo go namierzyli.
... czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę ...

Status:
Cobber21
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 48
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Cobber21 » 6 years ago

Widzicie takie patole rzucają nie wiadomo czym na osiedlach a potem dzieją się cuda na kiju. Ale nie zrobimy nic z tymi "marnymi" plemnikami co chcą sobie dorobić i robią krzywdę innym !

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by GrzybeQ » 6 years ago

Od głupków nie kupuję się nic w prochu. Już nie mówię o jakiś maczankach. Niestety w sytuacjach towarzyskich nikt nie robi uczuleniówki, przecież mam to od "zaufanego ziomeczka", weź ładujemy, wal tego węgorza :D

Status:
Cobber21
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 48
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Cobber21 » 6 years ago

sam byłem światkiem jakiś rok temu jak koleżanka siedziała i zaczęła porostu wydobywać z siebie nieludzkie krzyki. Nigdy w życiu nie chciał bym tego więcej zobaczyć , nie mogę sobie wyobrazić nawet jak się te osoby psychicznie zorały tym sobie głowę

Status:
Strangelove
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 106
Joined: 7 years ago
Reputation: 23

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Strangelove » 6 years ago

A bo niektórzy mają czasem takie parcie, że chcą miec na JUŻ. No i wtedy taki Sebix puszcza pejsa i robi koktaile w samarach/ Tak samo taxówy z dowozem 24/7.
... czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę ...

Status:
Camomile
Newbie

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Camomile » 6 years ago

To co w prochu/pudrze może być dosłownie wszystkim :D
Pamiętam te super sole od VIP'a w których było po 5-6 różnych składników.
Albo analogi predatora czyli mieszanie cmc'ków z hexenem.
Przećpani tolerkowce pisali, że fajnie działa fajnie kopie, ale jak nowicjusz ładował "przecietną" dawkę tego to lądował na SOR. Sam hexen to syf.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

Ja trafiłem na zle nasączone blotter od preda-też po 4h od wzięcia zachowywałem się jak zwierzę, wyskoczyłem przez okno zamiast wyjść po ludzku, rozwaliłem na osiedlu worki z koszona trawa, wróciłem 1.5h później będąc cały brudny, rozwaliłem też rynne sąsiadowi także wiem jak to jest..
Wszystko po tym jak nagle dostałem takiego kardio i pocenie się że myślałem że zejdę.. No i już byłem pewny, że nie żyje i jestem zupełnie gdzie indziej, typowa paranoja. Jakie moje zdziwienie było jak substancja zaczęła schodzić a ja powoli zacząłem sobie przypominać co robiłem i że dalej żyje.
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
ChicagoBulls
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 183
Joined: 6 years ago
Reputation: 66

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by ChicagoBulls » 6 years ago

Dobra macie tylko link jako moją opinie do tematu
Fajnie by było jak bym wkleił kod html czy jakiś forumowy z oknem z filmem
Może ktoś mi przypomni ten język przy okazji jeśli nie offtop



Mi i tak nie działa ale dzięki Ommame reputka leci może powinienem dawać bez https lub bez www. ?
Last edited by ChicagoBulls 6 years ago, edited 2 times in total.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Masz specjalną opcję w oknie edytora.
Ale uwaga. Ona działa poprawnie tylko z bezpośrednimi i nie kombinowanymi linkami.
Czyli musi być czysty link, bez żadnych parametrów.
Czyli Twój link zadziała, jak go podasz w takiej postaci jak na załączonym obrazku:

Attachments
2018-06-08 11_50_43-Odpowiedz • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dopek.info — kopia.png
2018-06-08 11_50_43-Odpowiedz • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dopek.info — kopia.png (51.71 KiB)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
WolnyKlefedron
Ssak
Użytkownik
Posts: 46
Joined: 6 years ago
Reputation: 11

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by WolnyKlefedron » 6 years ago

tryptodyso wrote:Ja trafiłem na zle nasączone blotter od preda-też po 4h od wzięcia zachowywałem się jak zwierzę, wyskoczyłem przez okno zamiast wyjść po ludzku, rozwaliłem na osiedlu worki z koszona trawa, wróciłem 1.5h później będąc cały brudny, rozwaliłem też rynne sąsiadowi także wiem jak to jest..
Wszystko po tym jak nagle dostałem takiego kardio i pocenie się że myślałem że zejdę.. No i już byłem pewny, że nie żyje i jestem zupełnie gdzie indziej, typowa paranoja. Jakie moje zdziwienie było jak substancja zaczęła schodzić a ja powoli zacząłem sobie przypominać co robiłem i że dalej żyje.
Co to za bloter był i jaka substacja?

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Z rzeczy mi znanych najbliższy takiemu stanowi byłem po: 2-C-B-Fly, Clonazolamie i DOC-u (kolejność wg siły zjebania :) )
W blotterkach był zdaje się dostępny DOC.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Nadmuch
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 139
Joined: 6 years ago
Reputation: 34

15 osób w szpitalu po zatruciu dopalaczami

Unread post by Nadmuch » 6 years ago

Przez te zatrucia Pasjo skarży się na to że jest pod obstrzałem i chce się zawinąć z interesem z PL :E :E :E
Zapalił się
Zgasiła go
Jednym spojrzeniem
Zielonych oczu
I odeszła
Z jego twarzą na plecach
Rozciętą pogardą warkocza