Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop


Shop Profile: blacksheeping

Status:
polop012366
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by polop012366 » 1 month ago

Latest post of the previous page:

Kurła, zaczynam żałować że tutaj zamówiłem.... naczytałem się że paki latają szybko a status przesyłki jest że wysłana, a tu dalej nic, nie chce czekać miesiąc na pake.

Status:
Tomczix
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Tomczix » 1 month ago

Paki lataja szybko. Status sie nie zmieni,dostaniesz maila. Vendor dobry,znajomi brali od niego. Czasem cos nie wyjdzie,ale koniec koncow bd git

Status:
polop012366
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by polop012366 » 1 month ago

Edit: paka jednak doleciała ale i tak nie udało się odebrać bo przkierowana na inny paczkomat lub punkt odbioru i ciul :D

Status:
dindunuffin
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by dindunuffin » 1 month ago

Niespodziewanie kodzik wpadł w niedzielę, szkoda, że nie chociaż dzień wcześniej :E ale generalnie i tak na duży plus.

Status:
Luker
Ssak
Newbie
Posts: 41
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Luker » 1 month ago

No ja jestem zawiedziony , zamawialem glass dostalem nowego coke , kit juz z cena bo ona nie wiele sie rozni ale nie podoba mi sie ten bronzowaty kolor. Nie chce tego i ostatni raz robilem tu zakupy . Sklepu nie polecam

Status:
krakarczi
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by krakarczi » 1 month ago

Zanim podejmę współpracę z nowym sklepem czy to stałą czy choćby jednorazową, zawsze kieruję się opinią narodu. Teraz czas na mój głos:
1 zamówienie- bezproblemowe
2 zamówienie- poooleciało na dobry adres ale nie w tym kraju. I chociaż złożone było na tyle wcześniej bym mógł spać spokojnie to przyszedł urlopik, weekendzik,imprezka i wszystko poszło się... Ale odpowiedzieli przynajmniej na czacie i mailowo i wytłumaczyli. To i ja wybaczyłem.
3 zamówienie- ptaszysko przuleciało zadyszane, zziajane...tylko że chłopaki się chyba przebranżowili bo ************ Czy to w ramach rewanżu za nieudaną imprezkę to nie wiem bo tym razem ani czatu ani emaila nikt nie obsługuje.
Na inne zastrzeżenia niektórych tutaj co czytałem, chciałbym sprostować- jak chcą to numer tracking podać potrafią więc to nie jest tak że się nie podaje. Ale ja osobiście wolałbym już bez żadnych NUMERÓW

Wiadomość moderatora

Nie wspominamy o metodach pakowania

Status:
Tomczix
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Tomczix » 1 month ago

Luker wrote:
1 month ago
No ja jestem zawiedziony , zamawialem glass dostalem nowego coke , kit juz z cena bo ona nie wiele sie rozni ale nie podoba mi sie ten bronzowaty kolor. Nie chce tego i ostatni raz robilem tu zakupy . Sklepu nie polecam
Mi tez wpadl w niedziele,a w pon przed uplywem 24h od otrzymania paczkomat juz byl empty,paczka wrocila. Zero odzwu na mailu. Paczka za 800ziko..

Status:
KrzychuMiglanc
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 11
Joined: 11 months ago
Reputation: 3

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by KrzychuMiglanc » 1 month ago

Witam. Mam pytanko. Jak szybko chodzą teraz owieczki? Brałem od pasterza kilka razy i zawsze były migiem. Max trzy dni. Kontakt również bezproblemowy, odpisywali w ten sam dzień. Miałem dłuższą przerwę.Coś się zmieniło? Zamowienie złożyłem w piątek. W poniedziałek napisałem wiadomość i do dzisiaj cisza. Ktoś wie co się dzieje?

Status:
Belmondziak98
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Belmondziak98 » 1 month ago

### Opinie

Niestety, jestem zmuszony napisać kolejną negatywną opinię na temat tego sklepu. Około 2-3 miesiące temu zamieściłem już swoją opinię, wyrażając nadzieję, że sklep poprawi swoje usługi. Jednak ku mojemu rozczarowaniu, sytuacja tylko się pogorszyła.

Zamówiłem paczkę * lipca. Dziś jest * lipca, a ja wciąż nie otrzymałem całego zamówienia. Co gorsza, to co dotarło, to tylko połowa zamówienia i to jeszcze niezgodna z tym, co zamawiałem. Brakuje nepa, a od tygodnia nie można się dowiedzieć, jaka jest sytuacja i kiedy mogę spodziewać się reszty przesyłki.

Jestem niezadowolony z obsługi tego sklepu. Brak profesjonalizmu i niewywiązywanie się z obietnic sprawiają, że nigdy więcej nie zrobię tu zakupów.

Status:
polop012366
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by polop012366 » 1 month ago

Kurła... paka w innym paczkomacie lub punkcie a owca się nie odzywa, pewnie się opala na plaży za mój pitos :x :x

Status:
deeneendo
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by deeneendo » 1 month ago

I ordered for the first time and received the package to a Benelux country within 1 week.

Stealth was sufficient, package looked a bit rough. I had a nioe surprise with weight, one item was largely overweight, the other spot on.

Both products (3-MMC and 4-MMC promo) look clean and are active, will test fully at the weekend.

Status:
Rogalx4
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 385
Joined: 6 years ago
Reputation: 54

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Rogalx4 » 1 month ago

Uwielbiam robić zakupy u tego sprzedawcy bez dwóch zdań! Jeszcze w tym tygodniu mam się spodziewać owieczki z 3mmc także weekend zapowiada się obiecująco :smoke:

Status:
adolfhitler
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 1 month ago
Reputation: 1

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by adolfhitler » 1 month ago

myślicie ze jest szansa na sobotę jeśli zamówiłem w środę?

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 411
Joined: 1 year ago
Reputation: 78

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Mirabelka » 1 month ago

Rogalx4, jak sadzisz, dlaczego nikt oprocz ciebie nie napisal recenzji 3mmc, pomimo, ze jest w sprzedazy od ponad trzech miesiecy?

Status:
Rogalx4
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 385
Joined: 6 years ago
Reputation: 54

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by Rogalx4 » 1 month ago

Mirabelka wrote:
1 month ago
Rogalx4, jak sadzisz, dlaczego nikt oprocz ciebie nie napisal recenzji 3mmc, pomimo, ze jest w sprzedazy od ponad trzech miesiecy?
Tylko ja ??? Nie wydaje mi się :D a to że lubię pisać o owieczkach to chyba nic złego :D wiele osób już te 3mmc jadło tylko nie kaDy się tym dzieli ;) dojdzie mi na weekend to mogę ci udowodnić fotka nie ma problemu a 3 mmc jest kozaczek dlatego średnio co tydzień sobie piątkę tego zamawiam :smoke:

Status:
czartoryski
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

Blacksheeping.shop - opinions and reviews about shop

Unread post by czartoryski » 1 month ago

Wiele ludzi kupuje i po prostu nie daje opinii.
To prawie tak samo z tymi co sępią sample. Jak już wyżebrzą to znikają.