wezwania

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
iandi
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 343
Joined: 7 years ago
Reputation: 31

wezwania

Unread post by iandi » 4 years ago

Latest post of the previous page:

a czy brać pod uwagę wjazd na chatę?
W sumie gdyby chcieli już by to zrobili.
Czyli to darek czy demon?

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

wezwania

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

iandi, Wygląda to tak: przychodzisz, pies piszę za ciebie a ty tylko nie pamiętam, nie zamawiałem, nie..nie.. i tyle... Dla nich to jest po prostu papierkowa robota bo muszą coś odesłać prokuraturze. A to czy coś będziesz miał za to, to już zależy od tego czego szuka prokuratura. Jak masz 3000 podejrzanych o zamawianie to raczej przyczepią się tylko do tych są spękali i się przyznali.

Jak akurat nie badasz nic to najważniejsze wyrzuć wagę albo komuś daj. Trzymaj sort poza domem jak masz do tego warunki. Jak nie masz to i tak masz szanse 1 na 1000000000 że będziesz miał wjazd. Zazwyczaj to są tylko fobie jak ktoś jest za bardzo przerobiony :)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

wezwania

Unread post by Legend » 4 years ago

iandi wrote:
4 years ago
a czy brać pod uwagę wjazd na chatę?
W sumie gdyby chcieli już by to zrobili.
Po pierwsze dotyczy to czasu kiedy substancje były legalne.
Oczywiście wszystko dotyczy to normalnych ilości. Oraz tego że nie wyglądało to jak biznes, na zasadzie co tydzień po 200-500g. I nie było korespondecji wskazującej na to że komuś to możesz udzielać.

Masz racje, zapewne by już wpadli, ale w przypadku takich baz danych, to oni by musieli odwiedzić pół Polski :) Możliwe że ze względu na brak możliwości 100% polegania na takiej bazie danych - weryfikują informacje te najbardziej spektakularne.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
leo762
Blister
Użytkownik
Posts: 7
Joined: 6 years ago
Reputation: 3

wezwania

Unread post by leo762 » 4 years ago

This post has high reputation.

iandi, Też byłem jakiś czas temu wzywany, dwa razy, jak mniemam, chodzi o darka i diabła. Wstawiłem się, pies pytał, czy zamawiałem coś z internetu. Powiedziałem, że owszem, jakieś buty kiedyś i takie sprawy. A czy substancje jakieś? Nie, nie, a przynajmniej nie przypominam sobie takiego czegoś. Pytał też, czy ten numer xxx jest moim numerem telefonu. Powiedziałem, że nie przypominam sobie, gdyż kilkukrotnie zmieniałem numer. Zapytał, a jaki mam teraz numer, chciał, żebym mu podał. Powiedziałem, że nie pamiętam. Powiedział, żebym wystukał na klawiaturze jego numer i zadzwonił, to sprawdzimy. Powiedziałem, że nie mam przy sobie telefonu, bo moja kobieta go nosi, gdyż jest bardzo zazdrosna. (nigdy nie biorę telefonu, na jakiekolwiek przesłuchania) Pytał też o numer konta bankowego, powiedziałem, że z moją słabą pamięcią nie sposób byłoby zapamiętać tak długi ciąg liczb. Skomentował, że coś słabo u mnie z pamięcią, więc poprosiłem o dopisanie do protokołu zeznań, iż w owym okresie, zażywałem benzodiazepiny, które znacząco osłabiły moje zdolności zapamiętywania. I tyle. Pies nie za bardzo dociekał, nie zadawał zbyt wiele jakichś podchwytliwych pytań. Ot wykonał papierkową robotę i tyle. Najważniejsze to nie pamiętać.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

iandi, wjazd raczej nie ale lepiej nie trzymaj nic w domu na wszelki wypadek ;]
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
iandi
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 343
Joined: 7 years ago
Reputation: 31

wezwania

Unread post by iandi » 4 years ago

czytałem na hypku ze tez kilka osób dostało i to za b3. Generalnie nie pamiętam i nie pozapominam sobie i oczywiście dopków nie brałem i nie dawałem nikomu.

Status:
beegos
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 133
Joined: 6 years ago
Reputation: 16

wezwania

Unread post by beegos » 4 years ago

iandi wrote:
4 years ago
czytałem na hypku ze tez kilka osób dostało i to za b3. Generalnie nie pamiętam i nie pozapominam sobie i oczywiście dopków nie brałem i nie dawałem nikomu.


b3,to już kupę lat temu było

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

wrazie cos adwokata mozna brac zawsze pomoze a napewno nie zaszkodzi
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
iandi
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 343
Joined: 7 years ago
Reputation: 31

wezwania

Unread post by iandi » 4 years ago

Dzięki wszystkim za wsparcie, faktycznie o Darka chodzi. Wróciłem, później napisze jak było. Ale pozytywnie :D

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

iandi, daj znac jak dlugo trwaly zeznania
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
jeremiasz333
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 49
Joined: 5 years ago
Reputation: 7

wezwania

Unread post by jeremiasz333 » 4 years ago

Myślicie że wezwania , np.: w sprawie darka lub demona mogą iść przez to, że vendor nie czyści regularnie bazy danych ?

Status:
iandi
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 343
Joined: 7 years ago
Reputation: 31

wezwania

Unread post by iandi » 4 years ago

u darka mieli wszystko na tacy, włacznie z druczkami nadania, kompami itd
Weszli mu na konto bo mają przelewy-co ciekawe nie wszystkie moje mają więc chyba jeszcze inne konto miał o którym nie wiedzą.
Moje zamówienia są nieco na ponad 200 zł i tak się doczepili :)
Co znów ciekawe to to, że mają informację co kto zamówił i ile. W moim przypadku nie mają nic (chyba nie zakładałem konta, tylko jako gość zamawiałem, ale nie jestem pewien czy to mogło mieć wpływ).
W ogóle pełna kulturka i opierdalanie ile prokuratura dała pytań itd :D W sumie 2 strony!

Dali mi do przeczytania najpierw wszystkie, a później zadali kilka. W zasadzie gdy powiedziałem ze nie pamiętam za co te przelewy bo dużo kupuje w internetach i nie zazywam ani nie kupowałem dopalaczy było już z górki.
Przesłuchujący sam powiedział, że bez sensu ma zadawać te pytania kiedy widać, że nie mają w moim przypadku informacji ze coś kupiłem (historia zamówień), tylko są jakieś wpłaty a Darek mógł sprzedawać normalne rzeczy a dopalacze na boku kręcił-słowa psa :) Na to ja że "oczywiście przecież tyle zgonów było, że kto by to brał"
Spisał na kompie i w zasadzie sam mnie bronił.
Pogadaliśmy o pracy, ponarzekaliśmy, że muszą się rypać z takimi pierdołami i ciau.
Dowiedziałem, się też że w mojej okolicy mają kilka przesłuchań więc pozdrawiam, kto wie być może sąsiadów :D
Ciekawi mnie dlaczego nie mają info co zamawiałem.
Jakieś pismo przychodzi jeszcze czy to koniec?

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

wezwania

Unread post by Feszek » 4 years ago

iandi, u mnie też nie mieli informacji na temat zawartości przesyłek, jedynie wpłaty, numer telefonu, numer paczki od przewoźnika.

Jeśli nie przyznalales się do kupna dopalaczy to temat zamknięty i nic więcej nie przychodzi.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

wezwania

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

jeremiasz333 Tak, z tego co pamiętam to Dark nie czyścił jej wcale, a nawet jej nie ukrył, o zabezpieczaniu nie wspominając... W przypadku Demona nie mam pojęcia jak to wyglądało.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

NieZwyczajnie, pewne tez za ilosc bo np jakby 1 kg przejeli to chyba byla by inna gadka ?
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5000
Joined: 6 years ago
Reputation: 3149

wezwania

Unread post by Gargameli » 4 years ago

iandi wrote:
4 years ago
Jakieś pismo przychodzi jeszcze czy to koniec?
jak występowałeś w charakterze świadka i się nie wysypałeś to nic już nie przyjdzie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.