Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: ChemCentrum

Status:
Turbo Tchad
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 9 mies. temu
Reputacja: 1

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Turbo Tchad » 2 dni temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Siemson,

Czesc wszystkim, to w sumie mj pierwszy post (bhp), ale czytam juz dlugo. Fajni ludzie, kulturka i dobre rady.
Jednak teraz tutaj musze poprosic brygade ChemCentrum, o kontakt, bo na moje wiadomosci nie dostalem zwrotki, a grzecznie czekam. Moze trafiam do spamu albo cos.
To nie sa pierwsze zakupy, a chodzi o obsuge posprzedazowa.

Andrew Tchad pozdrawia!

P.S. wybaczcie brak PL znakow.

Status:
7even
Szczur
Newbie
Posty: 35
Rejestracja: 1 tydzień temu
Reputacja: 6

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: 7even » 1 dzień temu

Też bym na razie zachował spokój. Skoro sklep już dał znać o opóźnieniu i status nadal pokazuje „Przygotowanie w toku”, to wygląda po prostu na kolejkę do realizacji.

Status:
xtcblck
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: xtcblck » 1 dzień temu

Podniesienie minimalnej kwoty zamówienia do 1400 zł i te informacje o opóźnieniach trochę budzą moje obawy, a planowałem po długiej przerwie dokonać zakupu. Czy vendor tłumaczył gdzieś przyczynę takiej decyzji? Mi też nie potrzeba towaru za tyle hajsu, więc na razie się powstrzymuję i tak, ale jak zdecyduję się na 100% zamówić to chciałbym tu, bo asortyment ciekawy.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4374
Rejestracja: 8 lata temu
Reputacja: 2080

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 1 dzień temu

xtcblck, Informował.
Większość opóźnień jakie mogą wynikać, to pewnie z kolejki.
ChemCentrum pisze:
2 tyg. temu
Dzień dobry

Witamy w środę.

Chcielibyśmy przekazać krótką aktualizację dla wszystkich osób oczekujących na swoje zamówienia. W ostatnim czasie część przesyłek była realizowana dłużej niż wynika to z naszych standardów. Wiemy, że dla wielu z Was było to niekomfortowe i przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania.

Mamy jednak dobre wiadomości. Wszystkie zaległe paczki, na które niektórzy z Was czekali dłużej, zostały już wysłane i są w drodze do odbiorców. Żadne zamówienie nie zostało pominięte i każde zostało przez nas odpowiednio zaopiekowane.

W najbliższym czasie odpowiemy również na wszystkie oczekujące wiadomości. Dotyczy to także osób, które czekają na bardziej szczegółowe informacje dotyczące swoich zamówień lub przyczyn wydłużonego czasu realizacji. Chcemy, aby każdy otrzymał pełne wyjaśnienie swojej sytuacji.

Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i wszystkie wiadomości wsparcia, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach. Doceniamy to bardziej, niż mogłoby się wydawać.

Wracamy do naszego standardowego tempa pracy. Zamówienia realizowane są na bieżąco, odpowiadamy na wiadomości i działamy każdego dnia tak, jak zawsze.

Życzymy wszystkim spokojnego dnia i dziękujemy za zaufanie.

Pozostajemy do dyspozycji,
Brygada chemcentrum.nl
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
ChemCentrum
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Sklep
Posty: 1403
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1345

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: ChemCentrum » 1 dzień temu

Dobry wieczór

Krótka informacja organizacyjna.

W ostatnim czasie liczba zamówień znacząco wzrosła, przez co część realizacji trwa obecnie dłużej niż zwykle. Wiemy, że niektórzy z Was czekają dłużej, niż przywykliście i przepraszamy za te opóźnienia.

Cały czas intensywnie pracujemy nad przygotowaniem oraz wysyłką kolejnych paczek. Naszym priorytetem jest, aby każde zamówienie zostało zrealizowane poprawnie i bez pomyłek, nawet jeśli oznacza to chwilowe wydłużenie czasu realizacji.

Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wszystkie wiadomości wsparcia.

⚠️ WAŻNA INFORMACJA ⚠️

Możliwość składania nowych zamówień pozostaje aktywna, jednak prosimy mieć na uwadze, że z uwagi na bardzo dużą liczbę realizowanych przesyłek mogą występować opóźnienia względem standardowego czasu realizacji.

Wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane sukcesywnie, w kolejności od najstarszych do najnowszych. Żadne zamówienie nie zostało pominięte.

Jesteśmy już na ostatniej prostej, aby całkowicie odrobić zaległości i wrócić do naszego normalnego, szybkiego trybu pracy. Gdy tylko wrócimy do pełnego tempa realizacji, również poinformujemy o tym tutaj na forum.

Pozostajemy do dyspozycji,
Brygada chemcentrum.nl
#Chemcentrum, nowy standard w branży RC.

Status:
Rsanti
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 1

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rsanti » 1 dzień temu

I o to właśnie chodzi. Napisać ludziom że są opóźnienia i wszystko cacy. Każdy się przyzwyczaił do ekspresowej wysyłki i teraz wariuje. W tym ja :)

Status:
zerkje1337
Szczur
Newbie
Posty: 21
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 0

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zerkje1337 » 1 dzień temu

Witam,


Otzrymalem wiadomosc na dopek od Chemcentrum ale nie mogę wyslać do nich informacji. Moze Admin zrobić tak abym mogl wysylac juz wiadomosci do ludzi/vendora?

Sprawa wysylki i to wazna!!

Status:
Turbo Tchad
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 9 mies. temu
Reputacja: 1

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Turbo Tchad » 1 dzień temu

Czesc!

Dzieki Brygado ChemCentrum, za PW. Odpowiedzialem mailem i przez stronke, bo newbie jestem i jeszcze na PW nie zasluzylem :) Jak nic nie doszo od Tchada to dajcie prosze znaka.

Pozdrowionka

Status:
zerkje1337
Szczur
Newbie
Posty: 21
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 0

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zerkje1337 » 1 dzień temu

ChemCentrum pisze:
1 dzień temu
Dobry wieczór

Krótka informacja organizacyjna.
Ekipa ChemCentrum prosze o kontakt na profil strony www, bo pewnych rzeczy nie ma i trzeba za to wybrac inne w celu realizacji zamowienia
W ostatnim czasie liczba zamówień znacząco wzrosła, przez co część realizacji trwa obecnie dłużej niż zwykle. Wiemy, że niektórzy z Was czekają dłużej, niż przywykliście i przepraszamy za te opóźnienia.

Cały czas intensywnie pracujemy nad przygotowaniem oraz wysyłką kolejnych paczek. Naszym priorytetem jest, aby każde zamówienie zostało zrealizowane poprawnie i bez pomyłek, nawet jeśli oznacza to chwilowe wydłużenie czasu realizacji.

Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wszystkie wiadomości wsparcia.

⚠️ WAŻNA INFORMACJA ⚠️

Możliwość składania nowych zamówień pozostaje aktywna, jednak prosimy mieć na uwadze, że z uwagi na bardzo dużą liczbę realizowanych przesyłek mogą występować opóźnienia względem standardowego czasu realizacji.

Wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane sukcesywnie, w kolejności od najstarszych do najnowszych. Żadne zamówienie nie zostało pominięte.

Jesteśmy już na ostatniej prostej, aby całkowicie odrobić zaległości i wrócić do naszego normalnego, szybkiego trybu pracy. Gdy tylko wrócimy do pełnego tempa realizacji, również poinformujemy o tym tutaj na forum.

Pozostajemy do dyspozycji,
Brygada chemcentrum.nl

Status:
naploteon
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 601
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 70

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: naploteon » 11 godz. temu

Rsanti pisze:
1 dzień temu
I o to właśnie chodzi. Napisać ludziom że są opóźnienia i wszystko cacy. Każdy się przyzwyczaił do ekspresowej wysyłki i teraz wariuje. W tym ja :)
+1. Czasem to wystarczy, żeby wszystkich uspokoić. I wrzuccie na luz na kilka najbliższych dni ;)

Status:
Cinomii
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 2 tyg. temu
Reputacja: 1

Chemcentrum.nl - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Cinomii » 10 godz. temu

ChemCentrum, i can't send direct message to you.
My Order Reference IUJAYTXMX - placed on 2026-06-09