The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Anonim23
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

Latest post of the previous page:

Sergiusz wybacz za zapłon ale mialam komplikacje. Juz biore sie za liczenie

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Warwick Montana korniszon69 Donper Bezimienny Variat Emeryt LovelyHeroin josiek jeszcze raz bardzo Was proszę o wysłanie raportu.

Niektórych wymieniłem tutaj mimo tego, że już dostałem od nich spis, ale był on źle wykonany, bo nie przeczytaliście ze zrozumieniem tego jak ma to wyglądać. Proszę dokładnie zapoznać się z tym co napiszę poniżej.
Raport, to ma być odpowiednio pogrupowany spis wszystkich Waszych postów od 11.02 do 11.04 włącznie. I przy postach, w które włożyliście więcej pracy stawiajcie plusik i ja już będę je oceniał, a nie jak niektórzy sami wyżej punktują swoje posty, przecież to by nie miało sensu jakby każdy siebie oceniał...

Tak więc jak ma wyglądać przykładowy raport? Pokażę to na przykładzie konkursowicza Warwick.
Zgromadził on 481 postów więc tyle linków do postów powinienem otrzymać w spisie.

I zaczynamy, najpierw posty za półtorej punktu w ilości x.
1 post = 1.5 punktu w następujących działach:
1. Ogólne dyskusje o RC
a) Mixy
b) Trip reports
2. Zdrowie i Detoks
3. Aspekty prawne
4. Akcesoria
5. Dopalacze sklepy
a) Scam lista - nieuczciwe sklepy
6. Pomysły i sugestie

I pod spodem po kolei wklejam linki do wszystkich postów w działach liczonych za 1,5 punktu. Po kolei, po każdym linku wciskam enter, jeżeli uważam, że któryś z tych postów powinien być wyżej zapunktowany daje po linku spacje i po spacji "+". Następnie znowu enter i kolejny link. Przepraszam, że tłumaczę jak dziecku, ale dostałem raporty, gdzie ktoś specjalnie dawał enter żeby postawić plusa w nowej linii co potem uniemożliwia mi sprawne zliczenie punktów w excelu.

Dalej kolejna grupa, to samo, napisałem tutaj y postów w działach punktowanych za 2.
1 post = 2 punkty we wszystkich działach partnerskich z wyjątkiem działów sponsorów konkursu*:
1. Synthetics.pl
2. Predator-rc.nl
3. Vipchemicals.pl
4. Darkchem.com
5. Jedwabnyszlak.cz
6. Rcchems.eu
7. Gre*npil*s.us (sklep już nieaktywny, ale wszystkie posty napisane w jego dziale podczas trwania konkursu będą wliczone do punktacji)
8. 13rc.net
9. Me*f*dr*n.pl (sklep już nieaktywny, ale wszystkie posty napisane w jego dziale podczas trwania konkursu będą wliczone do punktacji)
10. Sorted.org.in
11. Bk-ebdp.store
12. Rchem.eu

I znowu pod spodem po kolei wklejam linki do wszystkich postów w działach liczonych za 2 punkty. Po kolei, po każdym linku wciskam enter, jeżeli uważam, że któryś z tych postów powinien być wyżej zapunktowany daje po linku spacje i po spacji "+". Następnie znowu enter i kolejny link.

Trzecia grupa, to samo, napisałem tutaj z postów w działach punktowanych za 2,5.
1 post = 2.5 punktu w działach partnerskich sponsorów naszego konkursu czyli:
1. Laboratorium-24.pl
2. Atomchemicals.nl

I jak zwykle pod spodem po kolei wklejam linki do wszystkich postów w działach liczonych za 2,5 punktu. Po kolei, po każdym linku wciskam enter, jeżeli uważam, że któryś z tych postów powinien być wyżej zapunktowany daje po linku spacje i po spacji "+". Następnie znowu enter i kolejny link.

Czwarta, ostatnia grupa - wszystkie posty w pozostałych działach czyli punktowane za 1. Napisałem tutaj c postów.
Tak samo pod spodem po kolei wklejam linki do wszystkich postów w działach liczonych za 1 punkt. Po kolei, po każdym linku wciskam enter, jeżeli uważam, że któryś z tych postów powinien być wyżej zapunktowany daje po linku spacje i po spacji "+". Następnie znowu enter i kolejny link.

I to wszystko - to ma być spis wszystkich Waszych postów napisanych w konkursie zrobiony wg powyższej instrukcji. Bardzo proszę o jak najszybsze wysłanie raportów, chciałbym dostać wszystko maksymalnie do czwartku, ew. jak ktoś ma nie zdążyć niech chociaż napisze mi maila czy pw z prośbą o wstrzymanie się z liczeniem wyników. Jeżeli do czwartku nie dostanę od kogoś raportu ani informacji abym jeszcze wstrzymał się dzień czy dwa na miejsce to na miejsce takiej osoby wskoczy ktoś z dołu.


Nagrody dla Was ufundowali:
Laboratorium-24.pl
Image

Atomchemicals.nl
Image

Zachęcam również do szczególnej aktywności w działach partnerskich sponsorów:
Dział partnerski Laboratorium-24.pl oraz Dział partnerski Atomchemicals.nl
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Sergiusz nie dam rady tego liczyc normalnie, jakichs glebokich postow nie pisalem, malo braklo do 7 ale trudno, pozdrowka

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Bezimienny nie mało brakło, CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM, tamta tabela jest po prostu sumą postów a nie listą zwycięzców, cały czas masz szansę na wygraną. Ale oczywiście nic na siłę, jeśli nie masz czasu liczyć, nie jesteś zainteresowany nagrodami to dostanie je ktoś inny - żaden problem.
Ja już powoli tracę cierpliwość, bo nikt nawet nie zadaje sobie trudu aby przeczytać te moje wypociny... Tam jest wszystko wyjaśnione, ja to piszę dla Was nie dla siebie...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Ludzie weźcie się skupcie. Przecież ja tu już dziś z napaleniem czekałem na wyniki :)
Jakiś limit Sergiusz wyznacz, który jak nie zostanie spełniony, to po nagrodzie :)


-----

A widzę, że podałeś :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Sergiusz sek w tym, ze nie wiem ile dawac pkt za swoje posty. A dodawac celowo nie chce, a toctrza na trzezwo i dzis odpada :);(

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Bezimienny [
Bardzo proszę Cię o zapoznanie się z moim postem wyżej (https://dopek.eu/czwarty-oficjalny-konkurs-dopek-info-pula-nagr%C3%B3d-4000zl%CC%B7%C7%83-p22972.html#p22967) i dopiero po tym komentuj czy zadawaj pytania. I tak jak mówiłem, jeżeli ktoś nie potrafi używać myszki czy klawiatury i skopiować linków do swoich postów w odpowiednie rubryczki to ja nikogo nie zmuszam do wysyłki spisu i otrzymania nagród, na pewno znajdzie się dużo chętnych.
A zasady konkursu były od początku jasno rozpisane i biorąc udział w konkursie każdy je zaakceptował.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Sergiusz zrob to na lg.E460 na ktorym ledwo pisze. .... :D
Dajcie mi 7 za aktywnosc :D

Dodano 16 kwi 2018, o 14:55

Jakbys posiedzial na takim tel to dawnocby na scianie byl :D latwo mowic

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Bezimienny pewnie, damy Ci, a pozostałe osoby co nie mają problemu z wywiązaniem się z zasad konkursu które zaakceptowali i szykowali spis od początku nie będą miały nic przeciwko. ;)

Nie ma spisu - nie ma nagród - koniec kropka. U nas zawsze uczciwie liczymy wyniki i każdy w konkursie ma równe szanse bez względu na rangę czy znajomości i tak zostanie.
Z resztą nie wierzę, że nikt z Twojej rodziny czy znajomych nie może Ci udostępnić komputera. Kafejka internetowa to też niewielki wydatek. Ale zrobisz jak będziesz uważał, czas jest do czwartku. W Twoim przypadku wysłanie spisu nie daje również żadnej gwarancji zajęcia miejsca w pierwszej siódemce dlatego zrozumiem, jeżeli po prostu odpuścisz temat.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Sergiusz matula mi kompa nie chce dac za przedawkowanie bzd ale zara poprosze tylko zaznacze, ze kazdy inaczej i tak liczy, nic na pokaz, sproboje

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Legend » 6 years ago

Sergiusz zaraz wysyłam

Dodano 16 kwi 2018, o 16:54

Panowie... roboty naprawdę nie ma dużo... proste ctrl+x ctrl+v ;) i sprawdzanie siebie 2x ;)

Szukaj do tego pięknie się nadaje

Dodano 16 kwi 2018, o 17:59

Sergiusz Czy dział "archiwum konkursowe" też się wlicza do punktów ? ( 1pkt) ?
Zauważyłem że twoje liczby związane z ilościami postów - mają w sobie też "archiwum konkursowe"

Dodano 16 kwi 2018, o 19:18

Mega poradnik waszego mega prze h*, staruszka Josia Snowa ;)

Ten poradnik jest tak super że w 15 minut przetrzepiecie 300 postow i przekleicie linki do pliku
Wszystko robimy na plikach txt, umiejętność wymagana ctrl + c, ctrl + v
Oczywiście posty z + (wartościowe) musicie sami wyczytać ze stron
Jak się komuś nie chce, to może lecieć jak chce

Na początku musimy określić i wyczaić jak sergiusz skonfigurował nam, jakże pomocną funkcję szukaj ;)
W niej mamy szukanie po autorze (super!), można zaznaczać różne działy do szukania (yay).
Wszelakie dane wyrzuca nam posortowane po dacie oraz max 10 postów na stronę, czyli mając matematyczny rozum = każda strona wyszukiwania = 10 postów!

Jeżeli mamy te dane, to następnym krokiem będzie instalacja tajemnego skryptu ;)

OK no to zaczynamy.
1. Zainstaluj Google Chrome
2. Zainstaluj wtyczkę do Chrome pt "link klipper"
https://chrome.google.com/webstore/detail/link-klipper-extract-all/fahollcgofmpnehocdgofnhkkchiekoo

3. Po zainstalowaniu tego dodatku (w górnym prawym rogu pojawi się ikonka z K), wyskoczy nam okno małej konfiguracji w której należy wpisać - z jakimi znakami linki, ma nam wtyczka kopiować do plików txt.
4. Tutaj ułatwię wam pracę, ten tajemny ciąg znaków to "#p"
Wasza konfiguracja powinna wyglądać TAK:
Image

Klikamy Save, przechodzimy na forum dopek.eu, wchodzimy na SZUKAJ
Wcześniej polecam sobie zrobić plik na pulpicie np posty.txt i wpisać w nim takie grupy jak
posty za 1,5pkt

posty za 2 pkt

posty za 2,5

posty za 1pkt

Jak już mamy taki plik, to wracamy do SZUKAJ (na stronie) - i robimy tak:
Image

w celu zaznaczenia Paru działów, trzymamy prawy alt i klikamy w te działy

Na końcu klikamy szukaj

Wyskakuje nam takie coś, co z tego możemy wyczytać?
Po pierwsze wiemy że każda strona z wynikami szukaj - to 10 wyników.
Każdy wynik od lewej ma datę, więc możemy łatwo policzyć ile postów mamy.
10-2 =8, (2 posty od góry mają datę powyżej 11 kwietnia, reszta do spodu jest w czasie)
czyli musimy skopiować 8 postów, dlatego klikamy prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek a forum i w ikonke

Klikamy prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek (tylko nie w linka) i naciskamy ikonkę Link Klipper -> Extract all links
Image

Po tym program nam pobierze linki i wklei do txt ;) który od razu otwieramy i mamy piękną listę 10 linków z tej strony.
Zaznaczamy sobie NASZE 8 linków, ctrl+c kopiujemy i wklejamy ctrl+v do naszego głównego pliku txt.

Image
I tak budujemy i wklejamy sobie po kolei z każdej strony wyszukiwania która znajduje się w przedziale datowym ;)

Przyspieszy to ogromnie pracę, ponieważ można tak robić po 10 linków na-raz
Jeżeli chodzi o posty wartościowe ;) używamy funkcji szukajki z włączoną opcją "Pokaż pierwsze:
300 znaków w poście"
I co 10 postów, przeglądamy sobie co gdzie wartościowego pisaliśmy :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Anonim23
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

josiek boże swięty mózg mnie boli a leddwo do połowy z czytaniem doszłam jestem kuźwa za głupia , po to ze szkoły informatycznej uciekłam żeby z informatyką nie mieć nic wspólnego xD ale dobra ide po jakieś przeciwbólowe i zieloną herbate na uspokojenie i może ogarne. Nie po to sie starałam cały konkurs żeby teraz chuja z tego mieć ale te liczenie mnie wykańcza psychicznie raz liczyłam okazało się źle myślałam ze laptop nna części pierwsze rozwale i siebie też xd

Dodano 16 kwi 2018, o 19:36

Sergiusz czyli w teorii zrobiłam ok tylko nie wszystko wkleiłam xd ok, teraz bede musiała po prostu prześledzić co mi umkło xd

Status:
Abyss
Ssak
Użytkownik
Posts: 63
Joined: 7 years ago
Reputation: 12

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Abyss » 6 years ago

Co to ma być? 800 punktów na dwa miesiące to przy dobrych wiatrach 10 POSTÓW dziennie...

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

Abyss wrote:Co to ma być? 800 punktów na dwa miesiące to przy dobrych wiatrach 10 POSTÓW dziennie...
Ale to jest regularna "praca" a jak widać nawet zbierać linki maja problem :P
Zresztą musisz mieć o czym pisać a nie spam co jeden post :)
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Osobiscie rezygnuje z liczenia nie mam kompa na dlozsza chwile a tego w 15min nie policze ;)

Status:
Anonim23
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

Dziś wieczorem obiecuję iż będzie jak ma być, przepraszam za opóźnienia ale jestem cofnięta w rozwoju i sprawia mi to trudności xd