Działanie podobne do kokainy

Produkty uzyskane najczęściej z połączenia kilku substancji w celu uzyskania określonego efektu.
Status:
Bernikiel
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 2

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Bernikiel » 11 mies. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 11

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: kopciuch » 11 mies. temu

Bernikiel pisze:
11 mies. temu
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
Masz synthcaine colombia w ChemCentrum, Fake coco u Enzochem, oraz Fake coco u Katy wszystkie bardzo dobre.

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 45

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: joker92 » 11 mies. temu

kopciuch pisze:
11 mies. temu
Bernikiel pisze:
11 mies. temu
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
Masz synthcaine colombia w ChemCentrum, Fake coco u Enzochem, oraz Fake coco u Katy wszystkie bardzo dobre.
W chemcentrum sa dwie wersje i polecam zaczac od tej zwyklej a dopiero potem siegnac po strong jesli bedziemy chcieli cos mocniejszego

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 6

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: wujsamozlo » 11 mies. temu

Niklowane pisze:
11 mies. temu
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc osobiscie testowalem fake coco od sklapu katys candys i polecam jest bardzo fajne i mozesz na probe wziac tylko 3g co jest bardzo spoko

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posty: 507
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 108

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Broussard » 11 mies. temu

Bernikiel pisze:
11 mies. temu
0
W partnerskich razczej kasy nie wtopisz. :) Można popróbować małe ilości zanim sie weźmie wiecej.

Status:
cia102a
Szczur
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: cia102a » 11 mies. temu

wujsamozlo pisze:
11 mies. temu
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc
A wiele to ile? I które to? Pytam, bo 3 wymienione w poście kopciucha sprawdziłem. Innych nie znalazłem - ale oczywiście mogłem przegapić.

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 6

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Stevo » 11 mies. temu

Może więcej nie ma w sumie sam nigdzie indziej nie widziałem, tak czy siak są 3 różne sorty i to w sumie powinno wystarczyć. W sumie to nawet 4 bo chemcentrum ma dwa takie produkty.

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 6

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: wujsamozlo » 10 mies. temu

cia102a pisze:
11 mies. temu
A wiele to ile? I które to?
No juz kolega kopciuch widze wymienil ja osobiscie poki co testowalem tylko fake coco od Enzochem a teraz przymierzam sie do zakupow w ChemCentrum i tam bede zamawiac oba te produkty

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 89

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 10 mies. temu

cia102a pisze:
11 mies. temu
wujsamozlo pisze:
11 mies. temu
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc
A wiele to ile? I które to? Pytam, bo 3 wymienione w poście kopciucha sprawdziłem. Innych nie znalazłem - ale oczywiście mogłem przegapić.
Więcej nie ma, tylko te 3 sklepy chociaż może któryś z vendorów pomyśli i również dołoży do swojej oferty taki produkt :)

Status:
Gieca
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Gieca
Posty: 678
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 172

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Gieca » 10 mies. temu

Ja od siebie dodam, że testowałem wszystkie z tych sklepów co wymieniliście i najbardziej podpasowało mi Strong Synthcaine Colombia :) Ten odczynnik to serio 10/10

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Michalrs » 10 mies. temu

A powie ktoś czy mocno fatyguje nos?

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 6

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: wujsamozlo » 10 mies. temu

Michalrs pisze:
10 mies. temu
A powie ktoś czy mocno fatyguje nos?
Niee te wszelkiego rodzaju mixy sklepowe zazwyczaj sie testuje w dawkach okolo 70mg i ja nie doswiadczylem jeszcze problemu z kichawa jak przy 3cmc gdzie trzeba kreski 250mg robic :)

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Michalrs » 10 mies. temu

wujsamozlo, dzięki. Pytam bo chce protestować a ostatnio przyjąłem jakiś rzekomo pewniak i się mecze już drugi tydzień z krwawą Mary.. :roll: także muszę się oszczędzać :D

Status:
KotPerski
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 860
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 266

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: KotPerski » 10 mies. temu

Michalrs pisze:
10 mies. temu
wujsamozlo, dzięki. Pytam bo chce protestować a ostatnio przyjąłem jakiś rzekomo pewniak i się mecze już drugi tydzień z krwawą Mary.. :roll: także muszę się oszczędzać :D
Krwawa marry to że z nosa masz krew? To maść kolego stosuj np. rinopanteina ;)

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: Michalrs » 10 mies. temu

KotPerski, ooo o takiej to nie słyszałem :p na strupa smaruje hysanem ale generalnie leci jakby z góry. Rano krwawe smarki i przy mocniejszym dmuchnięciu krew. Brałem sinupret i psikalem momester ale spróbuję tej maści. Muszę to podkurowac zanim znowu coś zarzuce ;p dzięki Panowie i z tego co czytam ten odczynnik jest w miarę łagodny to może nie dowale do pieca

Status:
KotPerski
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 860
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 266

Działanie podobne do kokainy

Nieprzeczytany post autor: KotPerski » 10 mies. temu

Michalrs, tez raz mialem ten hysan bardzo dobry ale teraz mam akurat rinpoanteine bo ona byla biore co jest :)
Psikanie daje rade ale tylko zeby poruszyc i wysmarkac gluty zeby nos wrocil do sprawnosci trzeba smarować a i pierwsze co polecam po melanzu inhalacja z ekaliptusa i miety albo z czegokkolwiek co spowoduje odkrztuszenie wszelkich gili, w miedzyczasie jakies kropelki z xylo zeby byl drozny oddech do inhalacji. A pozniej benzo, smarowanie nosa i do spania, witaminki, cos zjesc malego i na drugi dzien sie zupelnie inaczej wstaje po takiej kuracji polecam i rozpisze sie wiecej na ten temat niebawem