Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Vidal
Ssak
Newbie
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Vidal » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

No ale poniżej 30gietów express też 10-21dni??
Koleżka pisał że 5-6dni I paka u niego tylko on coś mówił że zamawiał opcją wartą 60cebulionów A z tego co widzę to najwyższa to 60-20=
Więc ktoś coś rozjaśni??

Status:
kasterblaster
Szczur
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kasterblaster » 5 lata temu

Dwa razy zamawiałem od predatora w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Za każdym razem brałem droższą przesyłkę i warto. W tym okresie wszyscy pisali, że przesyłki latają po 2-3-4 tygodnie a ja miałem gołębia maksymalnie w 7 dni od zamówienia. Także polecam brać droższą przesyłkę.

Ale teraz szykuje się kolejne zamówienie i mam pytanie do predatora bo moja wiadomość na mail chyba została przeoczona.
predatorRC pisze:
5 lata temu
Obrazek
Jakiś czas temu, będzie już chyba z 2 miesiące dodałem na forum dopek opinie o BTC pills, za które powinienem dostać bonusowe BTC. Jestem tu pod nickiem kasterblaster ale w stopce mam nick którego używam w mailu i podczas zakupów. Robiłem wtedy zamówienie i bonusu nie dostałem. Chciałbym zapytać, czy przy następnych zakupach, które będę robił w tygodniu zostaną dodane bonusowe pillsy czy mam sobie jednak odpuścić? Jest to ważne, ponieważ muszę zrobić konkretne zamówienie na konkretne rzeczy a nie wiem czy tamte jeszcze się należą czy już nie. Podsyłam link do opinii, która miała być premiowana:  https://dopek.eu/3-mmc-%28bitcoin%29-100mg-pellets-t3298s40.html#p54074


R

Status:
drjeremy
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 283
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 63

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: drjeremy » 5 lata temu

Dear Mates,
I did post my first order with the Preda… shipment good, quantity good but one of the compound which i have ordered was ISOPROPYLPHENIDATE (IPH) and i did not receive IPH crystal as shown in preda Website… i received a poweder compound with minimal effect :eh:
The other compounds were good :thumbup:
Thats really disapointing me cause i was looking forward to start research with IPH from Preda

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: london » 5 lata temu

kasterblaster pisze:
5 lata temu
Jakiś czas temu, będzie już chyba z 2 miesiące dodałem na forum dopek opinie o BTC pills, za które powinienem dostać bonusowe BTC. Jestem tu pod nickiem kasterblaster ale w stopce mam nick którego używam w mailu i podczas zakupów. Robiłem wtedy zamówienie i bonusu nie dostałem
Czy zaznaczyłeś w uwagach do zamówienia, że prosisz o dołączenie należnej nagrody w postaci tabletek 3-MMC (BITCOIN)? Bez odpowiedniej adnotacji, podobne kwestie pozostają niezauważone, co łatwo wytłumaczyć wysoką ilością nadań realizowanych przez sprzedawcę w ustalonej jednostce czasu.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

kasterblaster

Spoko. Napisz mu maila "Kasterblaster forum dopek, zaległe pillsy BTC". I poczekaj 1-2 dni i zrób zamówienie i w zamówieniu opisz też sytuację.

Status:
wojtasck
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: wojtasck » 5 lata temu

Vidal pisze:
5 lata temu
No ale poniżej 30gietów express też 10-21dni??
Koleżka pisał że 5-6dni I paka u niego tylko on coś mówił że zamawiał opcją wartą 60cebulionów A z tego co widzę to najwyższa to 60-20=
Więc ktoś coś rozjaśni??
To nie jest tak, że express dochodzi szybciej czy cuś.
Przesyłkami <30g zajmuje się jedna ekipa, a przesyłkami >30g inna. Nie napiszę co i jak, ale po zamówieniu kilku takich i innych możne wysnuć wnioski skąd różnica w czasie dostarczenia.
"Takich kwasów już nie produkują"
tekst zasłyszany przypadkowo na tripie

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aras » 5 lata temu

W moim przypadku nie widac roznicy pomiedzy <>30g, zawsze jest wyslane w przeciagu 1-2 dni od zaplaty - zaznaczam, ze zawsze wybieram ekspresowa opcje przesylk i jest na miejscu okolo tygodnia.

A przy okazji napisze ze kolejny golabek dolecial sprawnie,
napalilem sie na a-pihpa, jednak dostalem nepa z napisem "a-pihp out of stock" :| :|

<placze>

predatorRC prosze napisac kiedy powroci bialy a-pihp, bo ja na stronie patrze co 5 minut :E
i dziekuje za kolejnego golebia :thumbup: :thumbup:
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Heisenberg24h7
Psychonauta
Awatar użytkownika
siema
Posty: 543
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 387

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Heisenberg24h7 » 5 lata temu

Siema powiedzcie jak to jest ze na rozowym cisna na kosmite a tu wszystko pieknie. Placza ze to ciezki scam . Raz zamawialem od kosmity z rok temu paka wpadla ale smieszny kurier dowiozl resend paki . Teraz wszysyko lata bo zamowienie bym zrobil i to nie male dzieki za info i farcik :E :E :E

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5154
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3261

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Nie wiem jak jest na sąsiednim forum bo nie korzystam z niego. Mogę jedynie potwierdzić, że kosmita działa i ma się dobrze. Oczywiście musisz brać pod uwagę fakt, że nie ma na już i swoje trzeba odczekać.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Heisenberg24h7
Psychonauta
Awatar użytkownika
siema
Posty: 543
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 387

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Heisenberg24h7 » 5 lata temu

Lot golembia zamyka sie do 7dni czy leci wolniej jak jest obladowany hehe po brzegi :E mowa o ekspres golabku

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: aras » 5 lata temu

Siema Siema :)

Wielki temat ale moze poczytaj sobie wstecz, albo znajdz moje, oraz innych posty, o tym jak kasuja na rozowym dobre opinie o predim, nawet juz chyba zamkneli calkiem jego dzial?

Jak nie bedzie zadnych komplikacji, czyli tak jak jest przewaznie, to powinna spoko dojsc.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

4CMC PRIMA SORT CRYSTALINE POWDER 6.900 zł 1KG
3-CEC BIG CRYSTAL 5.900 zł 1KG

najniższe ceny na rynku ! tylko do końca maja wyprzedaż magazynów !

wejdź i sprawdź www.predator-rc.nl
ONE AND ONLY

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Nie dałbym ani grosza za tego CECa, dziwi mnie różnica 1k tylko :lol: Poza tym spoko, czekam na to IPH i Kleferein bo zawinęli mi pakę..

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

predatorRC
jak tam nep cola ma moc ?
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Dragonrevolt
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Dragonrevolt » 5 lata temu

I made a payment xxx days ago untill now i did not get any tracking the i bought xxx gr of 3mmc maybe this time they scammed me

Status:
kolomolo88
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 72

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kolomolo88 » 5 lata temu

kolejna kapsuła bezpiecznie wylądowała 5 dni roboczych od nadania :thumbup: